Wejście nakładką: od przybytku głowa boli

Dziś będzie o krakowskich klubach. Chyba nie uda się uniknąć tematu pewnego piłkarza, który codziennie ma inne zdanie odnośnie reprezentacji, w której chce grać. W sumie może powinienem poruszyć tą kwestię już wcześniej – we wpisie o rekordach. Może Melikson próbuje zaliczyć trzy lub więcej reprezentacji?

Cracovia ma problemy z rozsądnym wydawaniem pieniędzy. Według „Faktu” klub z Krakowa wydał przed sezonem kupę szmalu na piłkarzy, z których już nie korzysta. „Tak to bywa, kiedy ludzie prości choć na chwilę dostaną akt własności” albo trochę gotówki – można powiedzieć. Są problemy z rozsądnym wydawaniem kasy, po raz któryś z kolei Pasy będą bić się w tym sezonie o utrzymanie. Na przeciwnym biegunie ligi jest biedna Korona. Ciekawi mnie co by się stało gdyby zamienić sytuacje finansowe tych dwóch firm… albo wolę nie sprawdzać, bo jestem kibicem Korony. Przypadek Cracovii ewidentnie potwierdza, że pieniądze znów stają się problemem w polskiej piłce. Kiedyś ich nie było teraz jest za dużo.

Dziś drużyna profesora Filipiaka jest jak starsza pani z bogatego domu. Taka, która nie może pogodzić się z upływem czas i wydaje krocie na ozdoby i drogie ubrania, byle ukryć oznaki starości. Nie mają takiego problemu natomiast fanki Hutnika Nowa Huta. Sześć ładnych kobiet zrzuciło ubrania dla dobra klubu. Kalendarz piłkarski, w którym nie uświadczysz ani piłkarskiej koszulki, ani spodenek, ani butów można kupić za 35 złotych. To pomysł władz Hutnika na poprawę finansów drużyny. Wiadomo – gdzie szef nie może tam gołą babę pośle. Sprawdza się w każdej dziedzinie życia, no może prawie w każdej. Bo na Cracovii jeszcze nikt nie wymyślił jak wykorzystać nagie kobiety do poprawienia fatalnej gry drużyny.

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.