Nowa odsłona

Jak zapewne  zauważyliście, albo i nie (zależy czy mieliście farta) w ostatnich dniach trwały prace nad modernizacją wyglądy strony. Niektórych pewnie parę razy zdążyła wkurzyć tablica niepozwalająca się dostać na stronę. To już za nami, mam nadzieję, że na dłużej, tak jak za nami niemal pełny rok funkcjonowania Pubsportu. Tak jak postanowiłem – na urodziny strona dostaje nowy image. Cieszę się, że udało się to postanowienie zrealizować. 

Gdy to czytacie nowy motyw jest już włączony – czekałem do północy, bo „piątek zły początek”, przesądny nie jestem, ale lepiej było nie ryzykować. Zmiany, jak widzicie są duże, mamy nowe logo i całkiem nowy układ treści na stornie. Wielu może zdziwić prostota nowego motywu – ale właśnie o tym kierowałem się przy jego wyborze. Chciałem by był funkcjonalny, przejrzysty i łatwy w obsłudze (dla obydwu stron – autorów i czytelników). To co w starym mogło wkurzać – zamieszanie i poplątanie, tutaj raczej nie powinno mieć miejsca. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to szczyt nowoczesności, ale chyba na potrzeby naszej strony na razie wystarczy. Wierzcie mi – mimo, że wygląda tak prosto – przygotowanie motywu pochłonęło sporo czasu i pracy, nawet biorąc pod uwagę, że tylko dostosowałem gotowy kod do potrzeb Pubsportu.

Mam nadzieję, że nowy wygląd spodoba się wszystkim, którzy Pubsport.pl odwiedzają regularnie. Jednocześnie mam prośbę do autorów do zastosowania się do dwóch zasad tworzenia wstępu do wpisu. Kolor ma pozostać standardowy – nie zmieniamy go na czarny czy granatowy, jak początkowo planowałem. Proszę tylko o pogrubienie. Bezwzględnie trzeba też użyć „magicznej kreski” oddzielającej wstęp od reszty wpisu. Jak ktoś kiedyś zapomni, to się przekona czemu. Na dole macie obrazek, co trzeba kliknąć. (kliknięcie go powiększa)

To tyle na ten moment – mam nadzieję, że rozpoczynamy właśnie nowy, lepszy okres w działalności strony, odwiedzajcie nas, polecajcie znajomym na fb, nk i w realu, piszcie, komentujcie, krytykujcie jak trzeba. Pozdrawiam

Szef 🙂

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.