Kilka zmian

Jak zauważyliście – portal przeszedł kilka zmian. Na pierwszy rzut oka mogą wydawać się kosmetyczne, ale tak wcale nie jest. Doszło nam sporo funkcji, dzięki którym będziemy mogli lepiej i ciekawiej pisać o sporcie. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami wprowadzonych modyfikacji. 

Po pierwsze – strona główna. Od teraz pole z wyróżnionymi wpisami na samej górze, przeznaczone jest na informacje sportowe w czystej postaci. Na początku może ich być niewiele, ale zapewniamy, że z czasem zaczniemy publikować ich sporo. Będą one opatrzone obrazkiem oraz w zależności od ich liczby – będą przewijać się w swoim niebieskim prostokącie. Kategoria dla tych wpisów to: WIADOMOŚCI SPORTOWE

Pod nimi znajdujemy pole na nasze komentarze, czyli to co do tej pory dominowało na tej stronie. Felietony, subiektywne oceny i luźne spostrzeżenia naszych autorów. To wszystko znajdziemy w kategorii KOMENTARZE. 

Pod spodem zaś, umieściliśmy archiwum najpopularniejszych kategorii, co powinno ułatwić dotarcie do nieco starszych wpisów ze strony.

Do tego doszły oczywiście małe zmiany wizerunkowe, ale nie są one jakoś specjalnie rewolucyjne. Jako, że jeszcze dokładnie nie zaznajomiliśmy się z wszystkimi nowymi funkcjami, to kolejne, bardzo małe modyfikacje w najbliższym czasie mogą jeszcze mieć miejsce.

Przy okazji – wszystkie osoby piszące swoje teksty dla Pubsport.pl proszę o zwrócenie bacznej uwagi na to w jakiej kategorii dodajecie wpisy. Niektórzy lubią od czasu do czasu napisać jakieś podsumowanie meczu lub innych zawodów – proszę umieszczać je w kategorii „wiadomości sportowe”. Bardziej subiektywne teksty natomiast w „Komentarzach”. W razie pytań – wiecie gdzie mnie znaleźć.

Pozdrawiam

Damian Ślusarczyk

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.