Jak się ma wiosna 09/10 do jesieni 12/13? Przegląd Skarbu Kibica – Arka Gdynia cz.1.

Na pierwszy ogień sprawdzimy kadry Arki Gdynia, a konkretnie bramkarzy i obrońców. Kto wówczas przyszedł, gdzie są zawodnicy, którzy byli wówczas w kadrze? Może ktoś został z tamtego zespołu? Wszystkiego dowiecie się niżej. Bramkarze:

Andrzej Bledzewski –  w tamtym sezonie pierwszy bramkarz Arki wyceniany na 500 tys. zł. Po odejściu z Arki pół roku nie grał, później zatrudniła go Warta Poznań, a następnie odszedł do Miedzi Legnica, gdzie przebywa po dziś dzień.

Norbert Witkowski – w sezonie 09/10 tylko zastępca Bledzewskiego wyceniany na 400 tys. zł, później podstawowy gracz Arki. Odszedł do Iraklisu Saloniki, gdzie zagrał jeden mecz. Obecnie przebywa w Górniku Zabrze. W rywalizacji ze Skorupskim nie ma szans.

Hieronim Zoch – od tego sezonu nowy gracz Condorii Elbląg, wówczas wyceniany na 100 tys. zł.

Obrońcy:  

Łukasz Kowalski – wyceniony na 400 tys. zł, wówczas podstawowy prawy obrońca Arki. Zwiedził Bałtyk Gdynia i Termalicę. Od tego sezonu trenuje z Bytovią Bytów.

Mateusz Siebert – wyceniany na 700 tys. zł. W tamtym sezonie podstawowy środkowy obrońca wypożyczony z FC Metz. Aktualnie bez klubu.

Piotr Robakowski – wówczas wyceniany na 100 tys. zł. Od tamtej pory cały czas przebywa w Arce Gdynia, jednak miejsca w składzie nie ma.

Michał Płotka – aktualnie gracz Warty Poznań. W tamtych czasach miejsca w podstawowym składzie nie miał, mimo to wyceniono go na 400 tys. zł.

Tomasz Sokołowski – wyceniony wówczas na 250 tys. zł. W poprzednim sezonie zawodnik GKS Katowice. Obecnie bez klubu.

Wojciech Wilczyński – wyceniany na 400 tys. zł. Zwiedził w poprzednim sezonie Polonię Bytom. Na dziś zawodnik Sandencji.

Maciej Szmatiuk – 400 tys. zł to jego ówczesna wycena. Po odejściu z Arki wybrał się do GKS Bełchatów, gdzie gra do dziś.

Robert Bednarek – 500 tys. zł to jego wycena. Po odejściu z Arki grał w Nielbie Wągrowieć. Dzisiaj prezentuje się kibicom Chojniczanki Chojnice.

Drugiej części z pomocnikami i napastnikami można spodziewać się jutro.

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.