Legia już bez Saganowskiego?

Badania potwierdziły zaburzenia kardiologiczne u Marka Saganowskiego. Piłkarz będzie musiał odpoczywać przez najbliższy miesiąc i przejść ponowne testy lekarskie. Oznacza to, że zabraknie go w kolejnych ligowych zmaganiach Legii oraz meczach reprezentacji Polski z RPA i Anglią.

O wszystkim, jako pierwszy poinformował rzecznik prasowy Legii Michał Kocięba na swoim Twitterze: Specjalistyczne badania potwierdziły zaburzenia kardiologiczne u Marka Saganowskiego. Zalecono miesiąc przerwy i kolejne badania kontrolne. Chwilę po nim wypowiedział się lekarz Legii Warszawa potwierdzając wersję rzecznika.  Zalecono miesięczną przerwę w treningach. W tym czasie zawodnika czekają kolejne badania kontrolne, po których zadecydujemy czy piłkarz powróci do piłki, powiedział doktor Legii Warszawa Stanisław Machowski.

Zaburzenia u Saganowskiego wykryto na początku października, kiedy jego zespół przygotowywał się do meczu z Wisłą Kraków. Napastnik Legii nie pojawił się na zgrupowaniu reprezentacji, pomimo iż otrzymał powołanie na spotkania z RPA i Anglią.

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.