Może w piątek wyjdzie słońce – 6. dzień Roland Garros

Czwartek nie był szczęśliwym dniem dla tenisistów grających w Roland Garros 2013. Z powodu opadów deszczu wiele meczów przełożono na piątek. Taki los spotkał większość Polaków. Jedynie Łukasz Kubot zdążył rozegrać swój pojedynek – przegrał w nim z Francuzem Paire.

W związku z licznymi opóźnieniami, piątek na paryskich kortach będzie bardzo intensywny. Już od 11:00 na arenie pojawią się Michał Przysiężny grający przeciw Richardowi Gasquetowi (kort 1) i Jerzy Janowicz walczący z Robinem Haase (kort 2).

Szóstego dnia French Open 2013 zagra także Agnieszka Radwańska. Ona w przeciwieństwie do kolegów z turnieju męskiego, jest już w trzeciej rundzie i spróbuje tam pomścić swoją siostrę. Jej dzisiejsza Rywalka Dinah Pfizenmeier w środę wyrzuciła z turnieju właśnie Urszulę Radwańską. To spotkanie będzie czwartym z kolei na korcie Suzanne Lenglen. Powinno więc rozpocząć się ok. 17:30.

Oprócz emocji singlowych, będą towarzyszyć nam także starcia deblowe i miksowe z udziałem Polaków. Oto rozpiska:

Begemann/Emmerich – Fyrstenberg/Matkowski /11:00/
Peschke/Matkowski – Hlavackova/Douchy (mikst) /ok. 15:30/
Llodra/Mahut – Kowalczyk/Rosol (debel) /ok. 15:00/
Chardy/Kubot – Dimitrow/Nielsen (debel) /ok. 18:00/

Z meczów bez udziału Biało-Czerwonych najciekawiej zapowiada się konfrontacja Francuzów – Tsonga vs. Chardy (ok. 14:30 na korcie Philippe Chatrier. Interesująco powinno być także w starciach Gaela Monfilsa z Tomym Robredo oraz Varvary Lepczenko z Angelique Kerber.

Pełna drabinka turnieju French Open 2013 >>

***

Wyniki na żywo >>

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.