Przeprosiny i zapowiedź „dużych rozmów” w Łodzi – konferencja prasowa po meczu Beef Master Budowlani – Tauron Banimex MKS

Prezentujemy wypowiedzi trenerów i kapitanów po spotkaniu Beef Master Budowlani Łódź – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (25:27, 17:25, 14:25). Wkrótce do przeczytania będzie również wywiad z Rachel Adams, środkową zespołu z Górnego Śląska.

Elżbieta Skowrońska – kapitan Tauronu Banimex MKS:

Oczywiście ogromnie cieszymy się z wygranej za trzy punkty. Było to dla nas bardzo ważne. Jednakże nie ustrzegłyśmy się niepotrzebnych błędów. Bardzo długo wchodziłyśmy w ten mecz, gdyż grałyśmy na dużej hali i grało się ciężko. W pierwszym secie szwankowało nam wiele elementów, ale potem już jakoś to poszło.”

Magdalena Śliwa – kapitan Beef Master Budowlanych:

Gratuluję wygranej zespołowi z Dąbrowy Górniczej. Cóź, jedyne, co mogę powiedzieć, to „przepraszam”. Oprócz pierwszego seta, w którym walczyłyśmy i grałyśmy tak, jak należy, w drugim i trzecim to wszystko niestety nam gdzieś ucieklo. Na pewno problemy zdrowotne, które są w drużynie, nie pomogły w tym wszystkim i gra wyglądała, jak wyglądała. Dlatego raz jeszcze przepraszam. Postaramy się zebrać. Mam nadzieję, że i Ewa (Cabajewska) i Natka (Natalia Nuszel) dojdą do siebie i powalczymy w przyszłym tygodniu w Muszenie.”

Nicola Negro – trener Tauronu Banimex MKS:

Chciałbym pogratulować swoim siatkarkom. Nie zaczęliśmy dobrze tego spotkania, w pierwszym secie popelnialiśmy sporo głupich błędów, które wywołały u nas nerwować. Jednak po wygranym secie zespół grał z pasją, realizował taktykę. Dziewczyny dobrze zaprezentowały się pod kątem technicznym. Myślę, że zagrały w końcu z pasją, jak prawdziwa drużyna. To mnie bardzo cieszy.”

Adam Grabowski- trener Beef Master Budowlanych:

Przede wszystkim chcieliśmy zagrać dobry mecz sami dla siebie, gdyż ostatni wystep w Pile był – delikatnie mówiąc – słaby. Ci, którzy oglądali ten mecz, czy to przed telewizorami, czy tu na hali,  mogli jednoznacznie stwierdzić, że poprawy nie ma. Będziemy musieli bardzo dużo porozmawiać ze sobą na ten temat. Z pewnością nikt nie będzie się tutaj uchylał od odpowiedzialności. Musimy zrobić wszystko, by w Muszynie zagrać inaczej. Czy wygramy, czy przegramy, to inna sprawa. My musimy zmienić postawę na boisku.”

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.