Orlen Liga – play-off: Beef Master Budowlani Łódź – ATOM Trefl Sopot [LIVE]

O godzinie 17:25 rozpoczniemy transmisję z III meczu ćwierćfinałowego pomiędzy Beef Master Budowlanymi Łódź, a ATOMem Treflem Sopot. Rywalizacja do trzech zwycięstw, w której sopocianki prowadzą 2:0, przenosi się teraz do Atlas Areny, skąd nadawać na żywo będzie Krzysztof Sędzicki.

Pierwsze dwa mecze w hali 100-lecia Sopotu były dość jednostronne. Na sześć rozegranych setów łodzianki nawiązały walkę jedynie w dwóch, a i tak je przegrały. Nie jest tajemnicą, że nie są faworytkami w tej parze, ale z pewnością chciałyby sprawić odrobinę radości swoim kibicom, którzy – według statystyk – stawiają się najliczniej spośród sympatyków wszystkich drużyn Orlen Ligi w tym sezonie.

– Jeszcze nie udało nam się w tym sezonie wygrać z ATOMem. Najpierw musimy szukać wygranej w secie, a potem się będziemy zastanawiać, co dalej. – powiedział trener Beef Master Budowlanych, Adam Grabowski po meczach wyjazdowych. Wtórowała mu kapitan zespołu, Magdalena Śliwa. – Wierzę w to, że jeszcze odnajdziemy tę naszą dobrą grę, której w dalszym ciągu nie pokazujemy i stawimy bardziej zacięty opór u nas w Łodzi.

Mimo dwóch dość pewnie wygranych spotkań, Zuzanna Efimienko, środkowa ATOMu, przestrzega przed zbyt optymistycznym podejściem: – Bardzo sobie życzymy, aby udało się wywalczyć awans już w tym pierwszym meczu w Łodzi. Nie jest to łatwy teren, specyficzna hala. Myślę, że jesli utrzymamy koncentrację i swój rytm gry, to może być nawet lepiej niż tu, w Sopocie. – przyznała.

Trener Teun Buijs ze spokojem podchodzi do wyjazdu do Łodzi: – Musimy się do tych kolejnych pojedynków jak najlepiej przygotować i mam nadzieję, że przechylimy ponownie szalę zwycięstwa na naszą stronę. – mówił na konferencji prasowej po drugim spotkaniu w hali 100-lecia Sopotu.

W czterech dotychczas rozegranych spotkaniach w tym sezonie siatkarki ATOMu Trefla nie straciły jeszcze z Beef Masted Budowlanymi seta. O tym, czy podtrzymają tę serię, będzie można się przekonać z naszej transmisji na żywo, która rozpocznie się o godzinie 17:25. Serdecznie zapraszamy.

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.