Byliśmy na Monster X Tour 2014 w Krakowie [galeria]

W sobotę 7. czerwca redakcja PubSport.pl wybrała się na pokaz Monster X Tour 2014, który odbył się na stadionie Cracovii. Prezentujemy galerię z tego efektownego widowiska i zapraszamy do skorzystania z ostatniej w tym roku możliwości obejrzenia pokazu – 14. czerwca na Stadionie Wrocław. Naprawdę warto! PS. Zabierzcie zatyczki do uszu, zwłaszcza dla dzieciaków!

Zasadniczy pokaz został poprzedzony przez tzw. Pit Party. Półtorej godziny, podczas których mogliśmy (dziennikarze oraz posiadacze wejściówek VIP) okazję obejrzeć ciężarówki z bliska, pogadać z kierowcami i cyknąć sobie z nimi fotkę. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak "pluszowy" Monster Truck dostosowany do przewozu osób. Do przejażdżki było tak wielu chętnych, że nie wszyscy zdążyli przed pokazem skorzystać z tej atrakcji. Kolejną szansę dostali w przerwie wydarzenia i po jego zakończeniu. 

Cały show składał się z dwóch części, w których startujący kierowcy stoczyli pojedynki między sobą – najpierw w wyścigach, a potem w pokazach freestyle. Te drugie dla kierowcy jednego z aut zakończyły się wywrotką. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Gwiazdą pokazu był bez wątpienia 19-letni Tehvyn Goodwin w samochodzie Identity Theft, który wygrał obie konkurencje i wzbudził największy podziw wśród widowni. Szalonego kierowcę i jego auto możecie obejrzeć na jednym z naszych zdjęć. 

W każdej z dwóch części widzom pokazali się właściciele motocykli (freestyle motocross) oraz quadów.  

W sobotę 14. czerwca we Wrocławiu ostatni z polskich pokazów Monster X Tour. Zachęcamy do obejrzenia tego widowiska. 

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.