Jaka będzie zwycięska kombinacja Pucharu Świata 2014 w Brazylii?

Mundial trwa w najlepsze, a wszyscy fani piłki nożnej z niecierpliwością czekają na finały. Wszystkie osoby, które zainteresowane są nie tylko rozgrywkami piłkarskimi, ale również grą na loterii, powinny sprawdzić, jakie numery lotto powinno wytypować się, podczas nadchodzącego losowania lotto. Mundial oferuje graczom loterii zwycięską kombinację, którą warto zakreślić na kuponie lotto online. Zwycięska drużyna to ta, która strzeli najwięcej goli – zwycięzcą lotto zostanie ten, kto poprawnie wytypuje wszystkie liczby!

Fani piłki nożnej są często fanami gier lotto – obie gry są fascynujące i podnoszą ciśnienie krwi. Mundial sugeruje fanom lotto kilka numerów, które mogą się okazać szczęśliwe podczas nadchodzących losowań międzynarodowych loterii. Zobaczmy, jakie to numery.

Numer 4

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej organizowane są, co 4 lata, co oznacza, że 4 jest numerem, który powinien znaleść się na każdym wysłanym kuponie lotto. Co więcej, 4 kraje z Azji biorą udział w tegorocznych mistrzostwach, a podczas ćwierćfinałów odbędą się cztery mecze.

Numer 6

Kraje z wszystkich 6 kontynentów zostały wytpowane do udziału w tegorocznym Munialu i walczą o tytuł Mistrza Świata 2014 roku.

Numer 8

Podczas Munidalu, 32 kraje, które walczą o wygraną zostały losowo podzielone na 8 grup. W każdej grupie znajdują się cztery drużyny, które walczą o tak zwane wyjście z grupy.

Numer 12

Tegoroczne Mistrzostwa Świata rozpoczęły się 12 czerwca 2014 r. – oznacza to, że numer 12 jest numerem ważnym i na pewno szczęśliwym. Ponadto, tegoroczne rozgrywki rozgrywają się w ponad 12 miastach Brazylii.

Numer 13

Liczba 13 często kojarzy się negatywnie i uznawana jest za pechową jednakże nie w przypadku tegorocznego Mundialu! 13 lipca odbędzie się ostatni mecz mistrzostw, w którym dwie drużyny walczyć będą o tytuł Mistrza Świata 2014 r. Co więcej, w tegorocznych rozgrywkach udział bierze 13 krajów europejskich.

Numer 32

Trzydzieści dwie drużyny dzielnie walczą o zwycięstwo – numer 32 jest obowiązkowym numerem, który powinien być skreślony na kuponie lotto.

Numer 48

Numer rozgrywek podczas pierwszej rundy to 48. Kto zna odpowiedź, łatwiej jest wytypować zwycięzcę Mundialu czy szczęśliwe numery lotto?

Numer 64

Liczba wszytskich meczów tegorocznych mistrzostw to 64. Numer ten jest specjalnym numerem, który na pewno przyniesie szczęście fanom gier lotto.

Podsumowując, numery, które muszą zostać wytypowane podczas losowań, które odbywają się podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Brazylii to: 4, 6, 8, 12, 13, 32, 48 oraz 64. Wypełnij swój kupon lotto online korzystając ze szczęliwych numerów tegorocznych mistrzostw! 

Marta Dobwordziejczyk

www.thelotter.com

UWAGA: wpis gościnny, jego autorem nie jest żaden ze współpracowników pubsport.pl

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.