Dlaczego promujemy inicjatywę Wspieramy Klub?

Od jakiegoś czasu na naszej stronie widoczne są banery przekierowujące na stronę www.wspieramyklub.pl. Pojawiły się one, gdyż chcielbyśmy przybiżyć Wam tę inicjatywę, która wykracza daleko poza ramy "zwykłego" serwisu sportowego.

Wspieramyklub.pl jest organizacją, która pomaga klubom sportowym dając im za darmo możliwość prowadzenia profilu/strony internetowej w domenie wspieramyklub oraz otwierając szansę na zdobycie dodatkowych funduszy. W skrócie założenie jest takie: klub prowadzący swój profil regularnie (minimum jedna aktualizacja w tygodniu) ma szansę na koniec roku na udział w podziale pewnej kwoty pieniężnej. Jest to 60% zysków wypracowanych przez wspieramyklub.pl. W ubiegłym roku na takie wsparcie "załapało się" 28 drużyn. 

Jakie kluby mogą zapisać się do wspieramyklub.pl? 

Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, choć wiadomo że chodzi głównie o drużyny mniejsze, majace trudności z utrzymaniem się. Nie ma też limitów co do dyscypliny, także zarejestrować mogą się zarówno kluby piłkarskie, siatkarskie, lekkoatletyczne jak i reprezentanci sportów bardziej niszowych.

Zarejestrować klub można poprzez poniższy link:

http://wspieramyklub.pl/zarejestruj_swoj_klub

Jeżeli zdecydowałeś się na rejestrację dzięki temu artykułowi, prosimy w polu treść umieścić zdanie "z polecenia PubSport.pl".

Kluby to nie wszystko – wspierają także talenty

Kluby to nie jednak nie jedyni beneficjenci wspieramyklub. Platforma daje też szansę na promocję młodym adeptom różnych dyscyplin. Zarejestrowane "talenty" także dostają swoje miejsce w sieci, gdzie mogą dzielić się swoimi sukcesami, a także artykułować zapotrzebowanie na sprzęt, sponsorów etc. Dzięki temu zwiększają sznasę na uzyskanie potrzebnego wsparcia i mogą zyskać rozgłos. W najbliższych miesiącach wspieramyklub.pl planuje także podjąć dodatkowe działania mające na celu promocję "swoich" talentów. 

Zarejestrować się jako "talent" można poprzez ten link:

http://wspieramyklub.pl/zglos_talent

Jeżeli zdecydowałeś się na rejestrację dzięki temu artykułowi, prosimy w polu treść umieścić zdanie "z polecenia PubSport.pl".

***

Jeżeli potrzebujecie więcej informacji, macie jakieś pytania etc. możecie zadać je nam, w formie komentarza pod tekstem bądź na adres mailowy damian.slusarczyk@pubsport.pl. Chętnie pomożemy, bądź przekażemy pytanie do założycieli wspieramyklub.pl

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.