Specjalna promocja na pizzę online podczas finału MŚ

Decydujacy mecz piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii zbliża się wielkimi krokami. W niedzielę o 21:00 czasu środkoweurpejskiego na słynnej Maracanie Niemcy zagrają z Argentyną. To wydarzenie, które zgromadzi przed telewizorami miliony widzów na całym świecie. Właściciel PizzaPortal.pl ma dla czytelników PubSport.pl dobrą wiadomość: 

Dla wszystkich wielbicieli piłki i pysznego jedzenia, którzy z niecierpliwością odliczają minuty do mundialowego meczu finałowego, PizzaPortal.pl przygotowała rabatową niespodziankę.

W dniu finału Mistrzostw Świata (13.07.2014) od godz. 17: 00 do końca dnia (13.07.2014) wszystkie dania dostępne na portalu będziecie mogli zamówić z 25% zniżką!

Wystarczy, że w końcowym procesie zamówienia wpiszecie poniższy kod zniżkowy, który możecie znaleźć na stronie portalu:

KOD RABATOWY ZNAJDZIECIE TUTAJ

Z kodu rabatowego można korzystać zamawiając w każdej restauracji, która umożliwia płatność online.

Wrzucenie czegoś na ząb podczas finału jest obowiązkowe. Dlatego skorzystajcie z oferty i pozwólcie, aby pyszna pizza złagodziła emocje związane z finałem! 

Chociaż Niemcy kojarzą się głównie z golonką, a Argentyna z wyśmienitą wołowiną, to myślimy, że oferta jaką dostajecie od PizzaPortal.pl jest warta zainteresowania. Pamiętajmy, że mecz może się przedłużać, być może potrzebna będzie dogrywka, a nawet karne. Jeśli w trakcie zrobimy się głodni, szkoda będzie odejśc od telewizora. Wtedy z pomocą przyjdzie właśnie portal dający możliwość zamówienia jedzenia przez Internet i to w promocyjnej cenie. 

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.