Baw się z nami w Ustaw Ligę – zapraszamy do ligi PubSport.pl

Rozpoczyna się sezon T-Mobile Ekstraklasy. To doskonała okazja by pobawić się w róznego rodzaju menadżery czy fantasy ligi. Na rynku jest przynajmniej kilka takich produktów, ale chyba najciekawszą rozrywkę oferuje Ustaw Ligę organizowane przez Weszlo.com. Utworzyliśmy w tej grze ligę prywatną, w której zagramy razem z naszymi czytelnikami. Zachęcamy do zabawy, w której być może pojawi się też nagroda dla najlepszego menadżera, ale o tym potem. 

Zapraszamy do zapisywania się do ligi i ustawiania drużyn jeszcze przed pierwszą kolejką, tak byśmy wszyscy mieli równe szanse. Na ten moment graczy nie jest zbyt wielu. Na pewno będzie okazja zmierzyć się z naszą ekipą – Damianem Ślusarczykiem, Krzysztofem Sędzickim i Darkiem Lipskim. Do konkursu zgłosiła się też jedna kobieta i w dodatku odgraża się, że ma zamiar to wygrać. Panowie – czy potrzeba większej mobilizacji? 🙂

KOD DOSTĘPU DO LIGI:

668397432

Tak sobie myślimy, że co tydzień wrzucimy tutaj jakieś podsumowanie każdej kolejki, o ile oczywiście liga się rozkręci i gracze wykażą się aktywnością na rynku transferowym itd. Poniżej jest wolne miejsce dla sponsorów – gdyby ktoś chciał nam ufundować nagrodę, to śmiało 🙂 A tak poważnie – jeżeli uda nam się dogadać z jakimś sponsorem, to jego baner pojawiał się będzie pod każdym tekstem na temat ligi. Póki co boksy są puste. 

MIEJSCE DLA SPONSORÓW:

1 2

Przed pierwszą kolejką wódz PubSport.pl – Damian Ślusarczyk chciał podzielić się z wami, na zachętę, w myśl hasła – kopać leżącego, swoją formacją defensywną, którą nazwał "obroną Częstochowy":

Oborna częstochowy Ustaw Ligę

Kto ma ochotę zaskoczyć ją "atakiem serca" lub ewentualnie "pomocą społeczną" niech zapisuje się do ligi. 

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.