MŚ Polska 2014: Plan gier na czwartek

W czwartek oprócz mecz Polska – Wenezuela odbędzie się jeszcze pięć innych meczów siatkarskich mistrzostw świata rozgrywanych w naszym kraju.

Nim na parkiecie Hali Stulecia we Wrocławiu pojawią się biało-czerwoni i ich rywale (20:15), zostaną rozegrane dwa inne mecze grupy A. O 13:00 Kamerun zagra z Argentyną. Drużyna z Afryki przegrała oba dotychczasowe mecze i z Argentyną też nie będzie faworytem. Ekipa z Ameryki Południowej ma na koncie 3 punkty i poszuka wygranej przybliżającej ją do awnas.

O 16:30 Serbia zmierzy się z Australią, w spotkaniu zespołów pokonanych przez Polaków. Obaj uczestnicy tej potyczki mają po trzy punkty i muszą walczyć o wygraną. Faworytami są Serbowie, choć Australijczycy nie są całkowice bez szans. 

TABELE I TERMINARZE GRUP >>

W Krakowie odbędzie się trzecia kolejka grupy D. O 13:00 Portoryko zmierzy się z USA, ale ciekawsze rzeczy wydarzą się później. O 16:30 niepokonany Iran zagra z Francją, a o 20:15 Włosi powalczą z Belgią. Ten wieczorny mecz może mieć niebagatelne znaczenie w kwestii awansu do dalszych gier. Przegrana ekipa znacznie ograniczy swoje szanse. 

Mecz Polska – Wenezuela będzie relacjonowany na żywo przez PubSport.pl. Więcej wkrótce…

PLAN GIER NA CZWARTEK

Czwartek, 4 września 2014:
A Kamerun – Argentyna Wrocław 13:00
D Portoryko – USA Kraków 13:00
A Serbia – Australia Wrocław 16:30
D Iran – Francja Kraków 16:30
A POLSKA – Wenezuela Wrocław 20:15
D Włochy – Belgia Kraków 16:30

POWIEDZ O NAS ZNAJOMYM:

Powiedz o nas znajomym:
Tweet 20
Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.