Wysoka stawka meczu z Argentyną – druga faza zaczyna się już dziś!

Po czterech wygranych Polscy siatkarze są pewni udziału w drugiej fazie mistrzostw świata. W podobnej sytuacji jest jednak Argentyna, a to oznacza, że niedzielny mecz we Wrocławiu de facto rozpoczyna już rywalizację o awans do najlepszej szóstki turnieju.

Polacy po czterech kolejkach mają komplet 12 punktów, ale mimo tego nie mogą czuć się triumfatorami grupy. Starcie z Argentyną zdecyduje o pierwszym miejscu oraz oczywiście o tym, z jaką ilością punktów obie drużyny przystąpią do dalszych rozgrywek. Na razie biało-czerwoni zapewnione 6 „oczek” w kolejnej rundzie, a Argentyńczycy tylko „3″. Gdyby dziś pokonali nas „za 3″, to zdobędą nie tylko pierwszą lokatę w tabeli, ale i zrównają się z nami w tabeli nowej grupy E.

Faworytami bez wątpienia są Polacy, ale jest kilka spraw, przez które nie możemy być całkowicie spokojni o wynik konfrontacji z Albicelestes. Po pierwsze – słaby sobotni mecz z Kamerunem, po drugie – wysoka forma rywali, którzy bez trudu rozbili wczoraj Australię.

Początek tego arcyważnego spotkania w Hali Stulecia o 16:30. PubSport.pl przy współpracy z TakSieGra.com przeprowadzi relację audio z tego wydarzenia. Dostępna będzie pod linkiem:

MŚ 2014: POLSKA – ARGENTYNA LIVE >>

Szczególne podziękowania dla realizujących transmisję twórców strony: 
TSG FM

fot. Kuba Atys dla PKN Orlen/galeria.orlensiatkowka.pl

POWIEDZ O NAS ZNAJOMYM:

Powiedz o nas znajomym:
Tweet 20
Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.