MŚ siatkarzy: Ostatnie dwa mecze na żywo z Gdańska!

Na Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014 mamy swojego człowieka, który relacjonuje wydarzenia prosto z hal. To Krzysztof Sędzicki, który w każdy dzień meczowy grupy C będzie komentował dwa mecze na żywo!

W niedzielę, 7 września, o godz. 13:00 swoje pożegnalne spotkanie w tym turnieju rozegrają ekipy Meksyku i Egiptu. Zarówno dla jednej, jak i drugiej druzyny sam awans na Mistrzostwa Świata jest dużym sukcesem i niezwykle cennym doświadczeniem. Stawką tego spotkania będzie pierwsza wygrana na polskim mundialu, bowiem jedni i drudzy wszystkie swoje mecze dotąd przegrali.

Jednak prawdziwy hit zapowiada się o godzinie 20:15. Wtedy na zakończenie zmagań w grupie C zagrają ze sobą reprezentacje Rosji i Bułgarii. Co prawda Sborna ma zapewniony awans z pierwszego miejsca, ale mecze pomiędzy tymi dwiema reprezentacjami zawsze posiadają dodatkowy ładunek emocjonalny. Biletów na ten mecz już dawno nie ma, a zatem czeka nas spektakl z udziałem 12 000 kibiców na trybunach ERGO Areny. Tego nie można przegapić!

TakSieGraFM is on Mixlr

POWIEDZ O NAS ZNAJOMYM:

Powiedz o nas znajomym:
Tweet 20
Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.