Dziś mecz Polska – Brazylia i kolejna relacja LIVE na PubSport.pl!

Od meczu z Brazylią rozpoczną polscy siatkarze zmagania o awans do półfinału mistrzostw świata 2014. Biało-czerwoni trafili do grupy "śmierci", gdzie oprócz Canarinhos ich rywalami będą Rosjanie. W takiej sytuacji, liczyć będzie się każdy zdobyty punkt, który na końcu rywalizacji może okazać się, tym na wagę awansu. Zapraszamy na relację LIVE z tego meczu, we wtorek od 20:15. 

Brazylia jest niepokonanym zespołem na tych mistrzostwach. Drużyna Bernardo Rezende wygrała wszystkie dotychczasowe spotkania i straciła tylko jeden punkt – w niewiele znaczącym starciu pierwszej fazy z Koreą Południową. W pozostałych meczach, m.in. z takimi rywalami jak Bułgaria, Rosja, Niemcy, czy Kanada ekipa z Ameryki Południowej wygrywała "za trzy punkty" i pewnie przebrnęła przez dwie początkowe rundy turnieju. 

WYNIKI I TABELE MŚ 2014 >>

W tym sezonie Polska zagrała z Brazylią już czterokrotnie w ramach Ligi Światowej. Bilans tych meczów jest równy – 2:2, ani razu nie potrzeba było tie-breaka do wyłonienia zwycięzcy. Na polskiej ziemi biało-czerwoni wygrali 3:0 w Krakowie i przegrali 0:3 w Bydgoszczy. 

W obu drużynach widać już trudy bardzo długich mistrzostw. Brazylijczycy mają problemy z kontuzjami Sidao, Wallaca i Murilo. Zagrać powinien tylko tylko ten pierwszy, pozostali są dużą niewiadomą. Wśród Polaków obawy towarzyszą wyjściu na parkiet Michała Winiarskiego. Uraz jakiego doznał podczas meczu z Iranem wykluczył go z potyczki przeciw Francji, ale na III fazę miał być gotowy. Czy będzie? Tego nie dowiemy się prawdopodobnie aż do pierwszej zagrywki wtorkowego meczu w Atlas Arenie. Stephane Antiga przyznał, że jest szansa, ale też chce mieć zawodników sprawnych w 100%, co może sugerować, że jeśli "Winiar" będzie narzekał nadal na bóle w plecach, to spotkanie obejrzy z ławki i będzie kurował się, aż do czwartkowego starcia z Rosją, które będzie decydujące w kwestii ewentualnego awansu. 

Początek meczu Polska – Brazylia we wtorek o 20:25, nasza relacja rozpocznie się wraz z chwilą wyjścia siatkarzy na prezentację, czyli o 20:15. Bądź z nami i kibicuj biało-czerwonym! By przejść do relacji, kliknij na poniższy link:

MŚ 2014: POLSKA – BRAZYLIA LIVE 

fot. Kuba Atys dla PKN Orlen/galeria.orlensiatkowka.pl

POWIEDZ O NAS ZNAJOMYM:

Powiedz o nas znajomym:
Tweet 20
Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.