Orlen Wisła Płock zaczyna udział w EHF LM, rywalem Besiktas /Relacja LIVE/

Besiktas Stambuł będzie pierwszym rywalem Orlenu Wisły Płock w EHF Lidze Mistrzów. Relację z meczu płockich szczypiornistów przeprowadzi Taksiegra.com, a dzięki uprzejmości tej redakcji, będzie ona dostępna także na PubSport.pl. Początek o 16:00.

Orlen Wisła i Besiktas MOGAZ trafiły do grupy B, gdzie ich rywalami będą jeszcze szwedzkie Alingsas, FC Barcelona, broniący tytułu SC Flensburg oraz duński Kolding Kopenhaga. W takim zestawie awans do 1/8 finału wymaga skupienia od samego początku i wygrywania z mniej doświadczonymi rywalami, jakim jest na pewno zespół z Turcji. 

TERMINARZ I TABELE >>

Besiktas awansował do EHF LM 2014/15 z turnieju kwalifikacyjnego, gdzie okazał się lepszy od zespołów z Norwegii, Belgii oraz znanej z gry w LM rumuńskiej Constanty. Besiktas dość regularnie występuje w europejskich rozgrywkach, ale awans do fazy grupowej LM jest największym osiągnięciem tego tureckiego klubu. 

Mecz Orlen Wisła Płock vs. Besiktas MOGAZ rozpocznie się o 16:00. Transmisję AUDIO LIVE przeprowadzimy wspólnie z TakSięGra FM, komentować będzie Dawid Brilowski.

UWAGA: Z powodu choroby komentatora, relacja AUDIO nie odbędzie się. Przepraszamy i polecamy sekcję wyników LIVE, gdzie będzie można na bieżąco sprawdzać rezultat spotkania:

WYNIK NA ŻYWO >>

POWIEDZ O NAS ZNAJOMYM:

Powiedz o nas znajomym:
Tweet 20
Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.