Piotr Chrapkowski: PSG to jeden z faworytów do Final 4 LM

Już w najbliższą sobotę w Tauron Arenie Kraków dojdzie do wielkiego wydarzenia sportowego. W obecności 15 tysięcy widzów mistrzowie Polski w piłce ręcznej – ekipa Vive Tauronu Kielce zmierzy się towarzysko z francuskim PSG. Prezentujemy przedmeczowe wypowiedzi trenera kielczan – Tałanta Dujszebajewa oraz zawodnika Piotra Chrapkowskiego. 

Tałant Dujszebajew przed starciem ze słynnym PSG zwraca uwagę, że taki mecz, z taką oprawą i przy takiej widowni to wielka promocja polskiej piłki ręcznej, a to ważne, zwłaszcza przed zbliżającymi się ME 2016.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, chciałbym już podziękować wszystkim kibicom, którzy przyjadą do Krakowa. To będzie świetna promocja dla piłki ręcznej w Polsce. To super wydarzenie w kontekście Mistrzostw Europy, które będą w Polsce w 2016 roku. – Tałant Dujszebajew, trener Vive Tauronu Kielce.

Z kolei Piotr Chrapkowski docenia możliwość zmierzenia się przed sezonem z tak renomowanym rywalem.

To będzie podsumowanie okresu przygotowawczego i dobrze, że gramy z takim zespołem naszpikowanym gwiazdami, jednym z faworytów do Final 4 EHF Ligi Mistrzów. Cieszymy się, że mierzymy się z takim rywalem przed startem ligi polskiej i Champions League. – Piotr Chrapkowski, piłkarz ręczny Vive Tauron Kielce. 

Skład PSG rzeczywiście musi robić wrażenie. Francuski klub potwierdził już przyjazd m.in. Nikoli Karabaticia, Mikaela Hansena, Thierrego Omeyera, Daniela Narcisse, Luca Abalo, Igora Voriego, Sergieya Onufriyenki czy Henrika Mollgarda.

Mecz Vive Tauron Kielce – PSG w sobotę 29. sierpnia o 15:15 w Krakowie. W PubSport.pl będziecie mogli po meczu obejrzeć galerię z tego wydarzenia, którą przygotuje nasza reporterka – Anna Cis.

POWIEDZ O NAS ZNAJOMYM:

Powiedz o nas znajomym:
Tweet 20
Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.