Aleksandar Prijović na kolejnym spotkaniu z kibicami z cyklu „B(L)iżej Legii”!

Cykl „B(L)iżej Legii” nie zwalnia tempa. Kolejnym gościem spotkania organizowanego dla kibiców będzie napastnik „Wojskowych” – Aleksandar Prijović. Szwajcar serbskiego pochodzenia szybko zyskał uznanie w oczach trenera Stanisława Czerczesowa i stworzył znakomity duet z Nemanją Nikoliciem. Wydarzenie organizowane przez głównego sponsora Legii Warszawa – Fortunę Zakłady Bukmacherskie – poprowadzi Wojciech Hadaj.
W poniedziałek 25 kwietnia o godzinie 18:30 fani Legii będą mogli swobodnie porozmawiać w sali konferencyjnej stadionu Legii z Aleksandarem Prijoviciem. 25-latek będzie kolejnym interesującym gościem spotkania z cyklu „B(L)iżej Legii” po Nemanji Nikoliciu, Ivicy Vrdolajku, Grzegorzu Szamotulskim, trenerze Czerczesowie i wreszcie Michale Pazdanie. Snajper po rozmowie z kibicami pozostanie jeszcze do ich dyspozycji w kwestii wspólnych zdjęć. Przy okazji uzyskać będzie można także autograf na specjalnie przygotowanej grafice z wizerunkiem gracza.

Prijović rozgrywa prawdopodobnie najlepszy sezon w karierze, choć zamierza zgodzić się z tą tezą dopiero w wypadku wygrania podwójnej korony, czyli mistrzostwa i Pucharu Polski. Legia, między innymi dzięki jego postawie, jest na najlepszej drodze, by cel ten zrealizować. Zdobywca siedmiu bramek w ekstraklasie i trzynastu we wszystkich rozgrywkach jest w ostatnich tygodniach absolutnym pewniakiem do gry w wyjściowej jedenastce klubu z Łazienkowskiej. To on zapewnił zwycięstwo w wygranym 1:0 meczu z Lechem Poznań na Łazienkowskiej. Nie mogło go więc zabraknąć w cyklu spotkań z kibicami.

Na miejscu odbędzie się tradycyjnie krótki konkurs dotyczący Legii lub samego bohatera „B(L)iżej Legii”, w którym do wygrania będzie aktualna domowa koszulka zespołu. Zachęcamy do przybycia, a także do dzielenia się zdjęciami z wydarzenia na Facebooku i Instagramie używając hashtaga #BlizejLegii. Zapraszamy już w poniedziałek 25 kwietnia!

źródło: inf. prasowa

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.