Totolotek – polski bukmacher

Dzięki rozwojowi Internetu od kilku dobrych lat, każdy zainteresowany zakładami bukmacherskimi ma możliwość obstawiania ich właśnie za pośrednictwem globalnej sieci Internetu. Chociaż w Polsce można zarejestrować się u kilkudziesięciu bukmacherów internetowych, to jednak tylko kilku działa zupełnie legalnie. A warto grać legalnie, bo ma to wiele zalet, a przede wszystkim nie naraża nas na poważne konsekwencje.

Jednym z pełni legalnie działających w Polsce bukmacherów internetowych jest Totolotek. Firma nie tylko płaci należne podatki (za siebie i za graczy), ale także posiada wymaganą licencję Ministerstwa Finansów pozwalającą organizować zakłady sportowe przez Internet. Dzięki temu takie zakłady są całkowicie nielegalne. 

Korzystając z oferty bukmacherów, którzy takiej licencji nie posiadają narażamy się na masę problemów. Dotyczyć one mogą nie tylko konfiskaty wszystkich wygranych, ale także odpowiedzialność prawno – finansową. Odpowiednie urzędy nałożyć mogą na nas karę finansową (naprawdę sporą) jak i skierować sprawę do sądu. Czy naprawdę warto narażać się na takie niebezpieczeństwa ? A dlaczego ludzie w ogóle pragną korzystać z oferty innych bukmacherów. Jednym z argumentów są wyższe kursy. O ile kilka lat temu faktycznie można było to dostrzec, to dzisiaj różnica między kursami jest naprawdę niewielka. Większość kursów jest niemal taka sama, a coraz częściej nawet na korzyść polskich bukmacherów, takich jak Totolotek.

Szerokością oferty również Totolotek niczym nie ustępuje swojej nielegalnej konkurencji. Można tutaj obstawiać całą masę sportów, w tym w szczególności piłkę nożną, która bezapelacyjnie jest najważniejszym, najchętniej obstawianym sportem na całym świecie.

Wszystkie wpłaty jak i wypłaty w Totolotku przeprowadzane są bardzo szybko, dzięki czemu pieniądze niemal błyskawicznie lądują na naszym koncie. Możemy niemal natychmiast rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich, jak i szybko wypłacić swoje wygrane, jeśli tylko będziemy chcieli. Totolotek posiada również bardzo dużo interesujących bonusów, które powiększają wpłacane przez nas kwoty, dając nam dodatkowe środki do gry.

Szczegóły na www.totolotek.pl

Wpis gościnny

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.