EURO 2016 na żywo czy w strefie kibica?

Bilety na mecze nadchodzących Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej to dla niektórych spory wydatek, ale emocji podczas oglądania na żywo zmagań polskiej reprezentacji z pewnością niewiele jest w stanie przebić. Inne rozwiązanie to oglądanie transmisji na żywo w tzw. strefach kibica.

Specjalne strefy dla miłośników piłki nożnej

Największymi strefami kibica będą z pewnością te organizowane we Francji. Mają one być kosztowne, chociaż trzeba przy tym zaznaczyć, że spora część wydatków przeznaczona będzie na kwestie związane z zapewnieniem bezpieczeństwa. Oczywiście miejsc, gdzie można obejrzeć mecz wspólnie z innymi kibicami, będzie niemało również w Polsce. Darmowe wejściówki i niesamowita atmosfera panująca podczas tak ważnego wydarzenia sportowego przyciąga tłumy i zapewnia dobrą zabawę.

Osoby, które wolą nieco bardziej kameralne spędzenie tego czasu, mogą zdecydować się na oglądanie meczu w barze, czy hotelu. Te ostatnie również proponują strefę kibica, jednak wejście jest dostępne tylko dla grup zorganizowanych i za odpowiednią opłatą. W zamian oprócz możliwość śledzenia transmisji meczu na żywo, możemy skosztować specjałów ze specjalnie przygotowanego menu, albo wziąć udział w konkursach. Takie rozwiązanie dla niektórych będzie dobrą okazją do spędzenia wieczoru w gronie przyjaciół.

Jak się dostać do Francji?

Oczywiście zdecydowanie bardziej emocjonujące będzie oglądanie meczy na stadionie:

  • Paryżu,
  • Marsylii
  • Nicei,

gdzie będą rozgrywane mecze naszej reprezentacji. Kibice, którzy są szczęśliwymi posiadaczami biletów na te spotkania, powinni jak najszybciej poszukać odpowiednich połączeń lotniczych z Francją. Najprostsze zadanie z pewnością mają osoby wybierające się na mecz w Paryżu – połączeń jest tu najwięcej. Najtrudniej będzie w przypadku Marsylii. Wykupienie biletu lotniczego to niemały wydatek, a jeśli skorzystamy z tanich linii lotniczych, trzeba będzie też postarać się o nocleg, bo zazwyczaj powrót przewidywany jest dopiero po kilku dniach.

Pozostaje więc albo wybrać droższy bilet i ograniczyć w ten sposób koszty hotelowe, albo zdecydować się na tańszy bilet, a czas oczekiwania na samolot powrotny przeznaczyć na zwiedzanie ciekawych zakątków Francji.

Kiedy nie możesz obejrzeć meczu

Obowiązki w pracy niektórym kibicom nie pozwolą na obejrzenie transmisji na żywo. I chociaż zarówno stacje telewizyjne jak i radiowe podczas spotkań reprezentacji Polski uwzględniają w programie relacje na żywo, warto odpowiednio się zabezpieczyć i zadbać, aby informacje o wszelkich zmianach w wynikach meczu były dostępne na bieżąco. W takiej chwili z pomocą oczywiście przychodzi Internet. Rozwiązań jest kilka. Można po prostu regularnie sprawdzać w wyszukiwarce czy wynik się zmienił, można zainstalować specjalną aplikację, która przyda się do śledzenia zmagań również w innych dziedzinach sportowych; a wreszcie można zarejestrować się na stronie bukmachera. W przypadku tego ostatniego można też dokonywać zakładów i wykorzystać specjalne bonusy, jak np. Expekt Kod Promocyjny. Może to być więc dodatkowe źródło emocji podczas EURO 2016.

wpis gościnny

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.