Przyszłość Bartosza Kapustki

Bartosz Kapustka jest pomocnikiem i byłym zawodnikiem Cracovii. Pierwsze treningi wykonywał w juniorach Tarnovii Tarnów oraz Hutnika Kraków. Po Euro stał się jednak jednym z trzech najlepiej zapowiadających się Polaków w Polskiej reprezentacji. Włoska gazeta ?La Gazetta dello Sport? wyróżniła właśnie Kapustkę, Dawida Kownackiego i Jana Bednarka. Choć Polska drużyna nie wypadła na zawodach najlepiej, to na tych piłkarzy szczególnie zwrócili uwagę włoscy dziennikarze.

Zeszły sezon Kapustka spędził w Leicester City, niestety nie dostawał wielu szans na wykazanie się na murawie. Angielski klub wycenia go jednak na blisko 6 mln euro. Cracovia otrzymała za niego 2,5 mln euro. Manager Leicester Claudio Ranieri sięgnął po zawodnika po udanym występnie na Euro 2016. W ubiegłym sezonie spędził na boisku tylko 151 minut. Ze względu na to, że miał status rezerwowego stracił miejsce w reprezentacji Polski i nie mógł uczestniczyć w dwóch ostatnich rozgrywkach biało-czerwonych. Zagrał tylko i wyłącznie na pierwszym spotkaniu ze Słowacją, a pojedynki ze Szwecją i Anglią opuścił z powodu kontuzji.

Obecnie piłkarz jest zawodnikiem SC Freiburg w niemieckiej Bundeslidze i ma nadzieje, że wreszcie odbuduje formę i wywalczy sobie miejsce w składzie.

?Jestem ambitny i na pewno nie pozwolę na to, żeby przyszły sezon wyglądał tak jak poprzedni (?) Powrót do pierwszej reprezentacji jest dla mnie bardzo ważny i wszystko temu podporządkuje. By tak się stało, muszę zacząć regularnie grać w klubie. Kiedy to się stanie, to na boisku wywalczę powołanie do kadry A?. Czy Bartosz Kapustka poradzi sobie w Bundeslidze? Opinie w Internecie są jednoznaczne. Większość kibiców jest zdania, że da sobie radę.

A Ty jak myślisz? Sprawdź swoje siły w zakładach bukmacherskich obstawiając najlepszych piłkarzy. Jeśli interesujesz się piłką nożną, masz ulubionych zawodników, nie tylko wśród polskiej reprezentacji i śledzisz najnowsze rozgrywki sprawdź kod promocyjny Expekt. Sport od zawsze związany był z grami hazardowymi, ponieważ potęguje emocje i wywołuje adrenalinę. Dzięki zakładom możesz wygrać nieco dodatkowej gotówki i dobrze się bawić obserwując z niecierpliwością na wyniki każdego meczu.

wpis gościnny

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.