Świetne wiadomości dla obozu Get Well

Wszystkie znaki na ziemi i na niebie świadczą o tym, że Jack Holder, który świetnie zaprezentował się podczas trwania swojego ligowego debiutu w Lesznie, budząc przy tym ogromny zachwyt, będzie częścią składu GET WELL TORUŃ. Klub opublikował w Internecie fotografię, która ucina wszelkie spekulacje.  

Jeszcze klika dni temu menedżer turowian Jacek Frątczak studził emocje, podkreślając, że ponowny występ Jacka Holdera w PGE Ekstralidze stoi pod wielką niewiadomą. Australijczyk ma już dwa kontrakty w Wielkiej Brytanii i nie do końca było pewne czy uda mu się pojawić na niedzielnym meczu z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa

Ale wygląda na to, że Get Well Toruń osiągnie zamierzony cel i zawodnik wystąpi w rozgryce. Rozmowy w tej sprawie trwały dość długo, ale spełnił się najbardziej optymistyczny scenariusz. W piątkowych, porannych godzinach w sieci pojawiło się zdjęcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Widzimy na nim chłopaka w bluzie z kapturem oraz plecakiem, jak wsiada do samolotu polskich lini LOT. Zdjęcie opatrzono podpisem „Ktoś tu do nas leci…”.

Oglądając ten wpis, możemy więc z całą pewnością stwierdzić, że młodszy z braci Holderów weźmie udział w niedzielnym spotkaniu. Prawdopodobnie zastąpi on Grega Hancocka, który nie może jeszcze wrócić na tor z powodu kontuzji. Torunianie doszli do wniosku, że opcja z Jackiem Holderem opłaci się dużo bardziej, niż zastępstwo za Amerykanina. Jeśli Jack Holder zanotuje w niedzielę kolejny dobry występ, to operacja mająca na celu jego powołanie na kolejny mecz nie będzie musiała rozpoczynać się od nowa. Sztab szkoleniowy ma od tej pory zdecydowanie większy komfort pracy. Decyzja ta nie dziwi. W Lesznie, ku uciesze fanów i widzów młody Australijczyk zdobył trzynaście punktów i trzy bonusy. Wszyscy liczą na to, że osiągnie podobny, jeśli nie lepszy wynik. Presja jest wielka, oczekiwania spore. Oby młody zawodnik poradził sobie wyśmienicie.

Żużel, to drugi co do popularności, sport w Polsce. Zawodnicy rozgrzewają do czerwoności nie tylko żwir, po którym jeżdżą ale i emocje widzów, którzy gromadzą się na trybunach. Jeśli interesujesz się tą dyscypliną i nie ma ona przed tobą żadnych tajemnic, powinieneś zainteresować się Roybet bonus bukmacherski. To nie tylko szansa na świetne zarobki ale świetna zabawa gwarantująca niesamowite przeżycia. Nie czekaj, inni już wygrywają.

wpis gościnny

Posted In Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.