3. dzień Wimbledonu 2014 – Radwańska i deble

W trzecim dniu Wimbledonu 2014 na korcie ponownie pojawi się Agnieszka Radwańska, która o 14:00 zagra z Australijką Dellacquą. Organizatorzy mają też dla polskich kibiców ciekawą "ofertę deblową".

Po pokonaniu w "dwudniowym" meczu Andreei Mitu z Rumuni, Agnieszka Radwańska po raz pierwszy zagości w tym roku na korcie centralnym. O 14:00 czasu polskiego zagra z Australijką Casey Dellacquą, zajmującą obecnie 36. miejsce w rankingu WTA. 

Na innych arenach zaprezentują się natomiast cztery "polskie" deble. 

KORT CENTRALNY od 14:00
1. Casey Dellacqua (AUS) v Agnieszka Radwańska (POL) [4]
2. Grigor Dimitrow (BUL) [11] v Luke Saville (AUS)
3. Novak Djokovic (SRB) [1] v Radek Stepanek (CZE)
Kort nr 1 od 14:00
1. Andy Murray (GBR) [3] v Blaz Rola (SLO)
2. Petra Kvitova (CZE) [6] v Mona Barthel (GER)
3. Bernard Tomic (AUS) v Tomas Berdych (CZE) [6]
Kort nr 2 od 12:30
1. Yvonne Meusburger (AUT) v Na Li (CHN) [2]
2. Wiera Zworaniewa (RUS) vs Tara Moore (GBR)
3. Andriej Kuzniecow (RUS) v David Ferrer (ESP) [7]
4. Sam Querrey (USA) v Jo-Wilfried Tsonga (FRA) [14]
5. Caroline Wozniacki (DEN) [16] v Naomi Broady (GBR)
Kort nr 3 od 12:30
1. Kurumi Nara (JPN) v Venus Williams (USA) [30]
2. Leonardo Mayer (ARG) v Marcos Baghdatis (CYP)
3. Wiktoria Azarenka (BLR) [8] v Bojana Jovanovski (SRB)
4. Serena Williams (USA) [8] / Venus Williams (USA) [8] v Oksana Kałasznikowa(GEO) / Olga Sawczuk (UKR)
Kort nr 12 od 12:30
1. Ernests Gulbis (LAT) [12] v Sergiej Stachowski (UKR)
2. Misaki Doi (JPN) v Jekaterina Makarowa (RUS) [22]
3. Marin Cilic (CRO) [26] v Andreas Haider-Maurer (AUT)
4. Alison Van Uytvanck (BEL) v Dominika Cibulkova (SVK) [10]
Kort 18 od 12:30
1. Kevin Anderson (RSA) [20] v Edouard Roger-Vasselin (FRA)
2. Jan Hernych (CZE) v Roberto Bautista Agut (ESP) [27]
3. Lucie Safarova (CZE) [23] v Polona Hercog (SLO)
4. Lauren Davis (USA) v Flavia Pennetta (ITA) [12]
Kort 8 od 12:30
1. Jamie Murray (GBR) [14] / John Peers (AUS) [14] v Daniel Evans (GBR) / James Ward (GBR)
2. Benjamin Becker (GER) v Aleksandr Dołgopołow (UKR) [21]
3. Caroline Garcia (FRA) v Varvara Lepchenko (USA)
4. Ana Konjuh (CRO) v Yanina Wickmayer (BEL)
Kort 16 od 12:30
1. Jelena Wiesnina (RUS) [32] v Barbora Zahlavova Strycova (CZE)
2. Tim Puetz (GER) v Fabio Fognini (ITA) [16]
3. Gilles Simon (FRA) v Robin Haase (NED)
4. Maria Kirilenko (RUS) v Shuai Peng (CHN)
Kort 17 od 12:30
1. Jeremy Chardy (FRA) v Marinko Matosevic (AUS)
2. Michaił Jużnyj (RUS) [17] v Jimmy Wang (TPE)
3. Michelle Larcher De Brito (POR) v Jarmila Gajdosova (AUS)
4. Tereza Smitkova (CZE) v Coco Vandeweghe (USA)

Kort 4 od 12:30
1. Ken Skupski (GBR) / Neal Skupski (GBR) vDustin Brown (GER) / Jan-Lennard Struff (GER)
2. Zarina Diyas (KAZ) vs Kristina Mladenovic (FRA)
3. Belinda Bencic (SUI) / Cwetana Pironkowa (BUL) v Kaia Kanepi (EST) / Anna Tatishvili (USA)
4. Martin Klizan (SVK) / Dominic Thiem (AUT) v Carlos Berlocq (ARG) / Joao Sousa (POR)
5. Annika Beck (GER) / Kurumi Nara (JPN) v Wiera Duszewina (RUS) / Chanelle Scheepers (RSA)
Kort 5 od 12:30
1. Kveta Peschke (CZE) [3] / Katarina Srebotnik (SLO) [3] v Andrea Petkovic (GER) / Magdalena Rybarikova (SVK)
2. Yen-Hsun Lu (TPE) / Divij Sharan (IND) v Jamie Delgado (GBR) / Gilles Muller (LUX)
3. Daniela Hantuchova (SVK) / Mirjana Lucic-Baroni (CRO) v Johanna Konta (GBR) / Tara Moore (GBR)
4. Pauline Parmentier (FRA) / Laura Thorpe (FRA) v Zarina Dijas (KAZ) / Patricia Mayr-Achleitner (AUT)
Kort 6 od 12:30
1. Feliciano Lopez (ESP) / Jurgen Melzer (AUT) v Alex Bolt (AUS) / Andrew Whittington (AUS)
2. Santiago Giraldo (COL) / Alejandro Gonzalez (COL) v Lukasz Kubot (POL) [7] / Robert Lindstedt (SWE) [7]
3. Ashleigh Barty (AUS) [6] / Casey Dellacqua (AUS) [6] v Eugenie Bouchard (CAN) / Heather Watson (GBR)
Kort 7 od 12:30
1. Marin Draganja (CRO) / Florin Mergea (ROU) v Marcel Granollers (ESP) [6] / Marc Lopez (ESP) [6]
2. Sandra Klemenschits (AUT) / Raluca Olaru (ROU) v Klara Koukalova (CZE) / Monica Niculescu (ROU)
3. Christina McHale (USA) / Ajla Tomljanovic (CRO) v Garbine Muguruza (ESP) [16] / Carla Suarez Navarro (ESP) [16]
4. Paolo Lorenzi (ITA) / Andreas Seppi (ITA) v Daniel Nestor (CAN) [3] / Nenad Zimonjic (SRB) [3]

Kort 9 od 12:30
1. Guillermo Garcia-Lopez (ESP) / Philipp Oswald (AUT) v Andre Begemann (GER) / Lukas Rosol (CZE)
2. Marina Erakovic (NZL) / Arantxa Parra-Santonja (ESP) v Anabel Medina Garrigues (ESP) [12] / Yaroslava Shvedova (KAZ) [12]
3. Petra Cetkovska (CZE) / Vania King (USA) v Madison Keys (USA) / Alison Riske (USA)
4. Irina Burjaczok (UKR) / Jelina Switolina (UKR) v Kristina Barrois (GER) / Stefanie Voegele (SUI)
Kort 10 od 12:30:
1. Julia Goerges (GER) [10] / Anna-Lena Groenefeld (GER) [10] v Vesna Dolonc (SRB) / Daniela Seguel (CHI)
2. Andrey Golubev (KAZ) / Denis Istomin (UZB) v Tejmuraz Gabaszwili (RUS) / Michaił Kukuszkin (KAZ)
3. Chris Guccione (AUS) / Lleyton Hewitt (AUS) v Alejandro Falla (COL) / Marinko Matosevic (AUS)
4. Jana Cepelova (SVK) / Anna Karolina Schmiedlova (SVK) v Shuko Aoyama (JPN) / Renata Voracova (CZE)

Kort 11 od 12:30
1. Marcelo Demoliner (BRA) / Purav Raja (IND) v Juan-Sebastian Cabal (COL) [15] / Marcin Matkowski (POL) [15]
2. Henri Kontinen (FIN) / Jarkko Nieminen (FIN) v Jean-Julien Rojer (NED) [11] / Horia Tecau (ROU) [11]
3. Karolina Pliskova (CZE) / Kristyna Pliskova (CZE) v Timea Babos (HUN) [14] / Kristina Mladenovic (FRA) [14]
4. Sharon Fichman (CAN) / Donna Vekic (CRO) v Kimiko Date-Krumm (JPN) / Barbora Zahlavova Strycova (CZE)
Kort 19 od 12:30
1. Lucie Hradecka (CZE) [13] / Michaella Krajicek (NED) [13] v Gabriela Dabrowski (CAN) / Alicja Rosolska (POL)
2. Tomasz Bednarek (POL) / Benoit Paire (FRA) v Aleksandr Niedowyjesow (KAZ) / Dimitrij Tursunow (RUS)
3. Ryan Harrison (USA) / Kevin King (USA) v Eric Butorac (USA) [13] / Raven Klaasen (RSA) [13]
Do ustalenia:
Nie przed 18:00
1. Martina Hingis (SUI) / Wiera Zworaniewa (RUS) v Cara Black (ZIM) [4] / Sania Mirza (IND) [4]
2. Jelena Jankovic (SRB) / Alisa Klejbanowa (RUS) v Sara Errani (ITA) [2] / Roberta Vinci (ITA) [2]

Drabinki i wyniki Wimbledonu 2014 >>


pubsport.pl
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/