5. dzień Roland Garros 2015 – plan gier na czwartek

Roland Garros

Prezentujemy plan gier na poszczególnych kortach na czwartek 29. maja 2014 – piąty dzień turnieju Roland Garros 2014. 

Philippe Chatrier – od 11:00

  • Jelena Jankovic (SRB) v Kurumi Nara (JPN) 
  • Rafael Nadal (ESP) v Dominic Thiem (AUT)
  • Richard Gasquet (FRA) v Carlos Berlocq (ARG) 
  • Elina Switolina (Ukr) v Ana Ivanovic (Ser)

Suzanne Lenglen – od 11:00

  • Simone Bolelli (ITA) v David Ferrer (ESP)
  • Alison Riske (USA) v Kristina Mladenovic (FRA)
  • Petra Kvitova (CZE) v Marina Erakovic (NZL)
  • Gael Monfils (FRA) v Jan-Lennard Struff (GER)

Kort 1 – od 11:00

  • Sloane Stephens (USA) v Polona Hercog (SLO)
  • Guillermo Garcia-Lopez (ESP) v Adrian Mannarino (FRA)
  • Marinko Matosevic (AUS) v Andy Murray (GBR)
  • Heather Watson (GBR) v  Simona Halep (ROM)

Kort 2 – od 11:00

  • Camila Giorgi (ITA) v Svetlana Kuznetsova (RUS)
  • Dinah Pfizenmaier (GER) v Sara Errani (ITA)
  • Pablo Cuevas (URU) v  Fernando Verdasco (ESP)
  • Thomaz Bellucci (BRA) v Fabio Fognini (ITA)

Kort 3 – od 11:00

  • Donald Young (USA) v Feliciano Lopez (ESP)
  • Andreas Seppi (ITA) v Juan Monaco (ARG)
  • Teliana Pereira (BRA) v Sorana Cirstea (ROM)

Kort 4 – od 12:00

  • Maria-Teresa Torro-Flor (ESP) v Magdalena Rybarikova (SVK)
  • Amandine Hesse(FRA)/Matilte Johanson (FRA) v Shuko Aoyama (JPN)/Renata Voracova (CZE)
  • Julia Goerges (GER)/Anna-Lena Groenefeld (GER) v Dominika Cibulkova (SVK)/Kirsten Flipkens (BEL)
  • Sania Mirza (IND)/Horia Tecau (ROM) v Kveta Peschke (CZE)/MARCIN MATKOWSKI (POL)

Kourt 5 – od 11:00

  • Kiki Bertens (NED) v Anastasia Pawljuczenkowa (RUS)
  • Coco Vandeweghe (USA) v Jekaterina Makarowa (RUS)
  • Yung-Jan Chan (TPE)/Hao-Ching Chan (TPE) v Kurumi Nara (JPN)/Anna Karolina Schmiedlova (SVK)
  • Irina Burjaczok (UKR)/Vladimira Uhlirova (CZE) v Julie Coin (FRA)/Pauline Parmentier (FRA)

Kort 6 – od 11:00

  • Kirsten Flipkens (BEL) v Julia Glushko (ISR)
  • Lucie Safarova (CZE) v Casey Dellacqua (AUS)
  • Philipp Kohlschreiber (GER) v Denis Istomin (UZB)
  • Alize Cornet (FRA)/Caroline Garcia (FRA) v (12) Kristina Mladenovic (FRA)/Flavia Pennetta (ITA)

Kort 7 – od 11:00

  • Axel Michon (FRA) v (19) Kevin Anderson (RPA)
  • Andrea Petkovic (GER) v Stefanie Voegele (SUI)
  • Jack Sock (USA) v Steve Johnson (USA)
  • Bob Bryan (USA)/Mike Bryan (USA) v Jonathan Eysseric (FRA)/Marc Gicquel (FRA)

Kort 8 – od 11:00

  • Arantxa Parra Santonja (ESP)/Santiago Gonzalez (MEX) v Lisa Raymond (USA)/John Peers (AUS)
  • Santiago Giraldo (COL)/Alejandro Gonzalez (COL) v Treat Huey (PHI)/Dominic Inglot (GBR),
  • Daniel Nestor (CAN)/Nenad Zimonjic (SER) v Roberto Bautista-Agut (ESP)/Igor Sijsling(NED)
  • Cara Black (ZIM)/Robert Farah (COL) v Aleksander Kudrjawcew (RUS)/Treat Huey (PHI)

Kort 9 – od 11:00

  • Sandra Klemenschits (AUT)/Yvonne Meusburger (AUT) v Raquel Kops-Jones (USA)/Abigail Spears (USA)
  • Ajla Tomljanovic (CRO)/Shuai Zhang (CHN) v Gabriela Dabrowski (CAN)/ALICJA ROSOLSKA (POL)
  • Garbine Muguruza (ESP)/Carla Suarez-Navarro (ESP) v Mirjana Lucic-Baroni (CRO)/Sloane Stephens (USA)
  • Alix Collombon (FRA)/Chloe Paquet (FRA) v Jekaterina Makarowa (RUS)/Jelena Wesnina (RUS)

Kort 10 – od 11:00

  • Liezel Huber (USA)/Juan Sebastian Cabal (COL) v Stephanie Foretz Gacon (FRA)/Edouard Roger-Vasselin (FRA)
  • Nicholas Monroe (USA)/Simon Stadler (GER) v Jean-Julien Rojer (NED)/Horia Tecau (ROM)
  • Su-Wei Hsieh (TPE)/Shuai Peng (CHN) v Swietłana Kuzniecowa (RUS)/Samantha Stosur (AUS)
  • (14) Klara Koukalova (CZE)/Monica Niculescu (ROM) v Monica Puig (PUE)/Yanina Wickmayer (BEL)

Kort 11 – od 12:00

  • Daniela Hantuchova (SVK)/Shahar Peer (ISR) v Cara Black (ZIM)&Sania Mirza (IND)
  • Mona Barthel (GER)/Virginie Razzano (FRA) v Irina-Camelia Begu (ROM)/Karin Knapp (IT)
  • Ashleigh Barty (AUS)/Casey Dellacqua (AUS) v Polona Hercog (SLO)/Paula Ormaechea (ARG)
  • Marcel Granollers (ESP)/Marc Lopez (ESP) v Guillermo Garcia-Lopez (ESP)/Philipp Oswald (AUT)

Kort 14 – od 12:00

  • Jeremy Chardy (FRA)/Oliver Marach (AUT) v ŁUKASZ KUBOT (POL)/Robert Lindstedt (SWE)
  • Dusan Lajovic (SER) v Jurgen Zopp (EST)
  • Anastasia Rodionova (AUS)/Colin Fleming (GBR) v Raquel Kops-Jones (USA)/Raven Klaasen (RPA)
  • Andrea Petkovic (GER)/Magdalena Rybarikova (SVK) v Claire Feuerstein (FRA)/Alize Lim (FRA)

Kortt 16 – od 11:00

  • Ivo Karlovic (CRO) v Andreas Haider-Maurer (AUT)
  • Rohan Bopanna (IND)/Aisam-Ul-Haq Qureshi (PAK) v Jonathan Erlich (ISR) / Marcelo Melo (BRA)
  • Kimiko Date Krumm (JPN)/Barbora Zahlavova Strycova (CZE) v (11) Anabel Medina Garriques (ESP)/Yaroslava Shvedova (KAZ)
  • Timea Babos (HUN)/Varvara Lepchenko (USA) v (2) Sara Errani (ITA)/Roberta Vinci (ITA)

Kort 17 – od 11:00

  • Yanina Wickmayer (BEL) v Silvia Soler Espinosa (ESP)
  • Leonardo Mayer (ARG) v Tejmuraz Gabaszwili (RUS)
  • Martina Hingis (SUI)/Sabine Lisicki (GER) v Jarmila Gajdosova (AUS)/Janette Husarova (SVK)
  • Pierre-Hugues Herbert (FRA)/Albano Olivetti (FRA) v Feliciano Lopez (ESP)/Jurgen Melzer (AUT)

pubsport.pl
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/