Agustin Egurrola szykuje ceremonię otwarcia Eurvolley 2017

Agustin Egurrola stworzył wyjątkową choreografię do ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Wielka inauguracja już we czwartek o godz. 18.30 na PGE Narodowym w Warszawie.

Pod okiem mistrza trwają intensywne przygotowania do ceremonii, w której weźmie udział 150 najlepszych tancerzy Egurrola Dance Studio, również tych najmłodszych.

– To ogromne wyzwanie dla wyobraźni choreografa. Ale ja to uwielbiam. Zawsze gdy pracuję nad tak wielkimi widowiskami czuję ogromny przypływ adrenaliny – mówi Agustin Egurrola, który ma na koncie wiele znakomitych widowisk w tym m.in. otwarcia Mistrzostw Świata FIVB (2014) czy Finału Ligii Eugropy UEFA (2015).

– Na ceremonię otwarcia Mistrzostw Europy siatkarzy mamy fantastyczny pomysł – dokonamy prawdziwej rewolucji, bo na Stadionie Narodowym otworzymy nową Planetę Siatkówki/ Volley Planet – dodaje choreograf.

Ceremonia otwarcia potrwa dwie godziny, a efektownym układom tanecznym towarzyszyć będzie piękna scenografia i muzyka – wystąpią m.in. bracia Cugowscy z ojcem Krzysztofem Cugowskim, zespół Feel oraz duet Markowski/ Kozakiewicz.

– To będzie wielkie kosmiczne show transmitowane do ponad 150 krajów. Pokażemy światu, że najlepsze otwarcia robi się w Polsce – podkreśla Agustin Egurrola.

TERMINARZ I WYNIKI ME 2017 >>

inf. prasowa


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/