Jesteś tutaj
Główna > O nas

Cześć!

Skoro trafiłeś na tę stronę, to prawdopodobnie szukasz dobrego źródła wiadomości sportowych oraz publicystyki. Dobrze trafiłeś!

Pubsport to nie jest kolejny portal w stylu "skopiowałem Polską Agencję Prasową". To oryginalna strona, tworzona przez młodych ludzi z pasją. Pisząc dla Pubsportu skupiamy się na faktach, ale nie podajemy ich bezkrytycznie – przeciwnie, mamy swoje zdanie i nie wahamy się go przedstawić.

03.10.2014 miną cztery lata od założenia strony. Początkowo Pubsport to miał być blog sportowy, na którym każdy mógł wyrazić swoją opinię, dziś oprócz tej podstawowej funkcji spełniamy jeszcze inne zadania, takie jak informowanie i relacjonowanie na żywo. Przez ten czas strona bardzo się zmieniła, a nasze statystyki stale rosną. Szczególnym zaufaniem darzą nas kibice siatkówki i piłki ręcznej, którzy w trakcie ważnych rozgrywek klubowych i reprezentacyjnych, dzięki nam są na bieżąco z tabelami, wynikami i wszystkimi kwestiami związanych ze skomplikowanymi regułami niektórych turniejów w tych dyscyplinach.

Bądźcie z nami!

KONTAKT: d.slusarczyk [małpa] pubsport.pl

Top