Agroturystyka

Mimo, że wakacje all inclusive wciąż są tymi, które najchętniej wybierają Polacy, to jednak agroturystyka przyciąga do siebie coraz więcej turystów. Wakacje na wsi mają coraz więcej do zaoferowania, a co najważniejsze są bardzo tanie.

Kiedyś na wakacje na wsi wyjeżdżało się co roku. Na pewno pamiętasz jak wakacje spędzałeś u swoich dziadków i pomagałeś im przy gospodarstwie. Tak spędzony czas to niebotyczna dawka zdrowia, dzięki świeżemu powietrzu oraz możliwości poznania codziennego życia na roli. Od pewnego czasu prawie w każdej wsi powstają tak zwane domki agroturystyczne. Masz możliwość spędzania czasu daleko od cywilizacji i to czasami za bardzo niskie pieniądze. Właśnie dlatego przed wyborem miejsca na wakacje powinieneś rozważyć wyjazd na wieś.

Jeżeli zasób Twojego portfela nie pozwoli Ci na wysłanie swojego dziecka na sportowe obozy, to możesz zaproponować mu wyjazd na wieś. Bądź pewny, że tej decyzji o wyjeździe nie będzie żałował.

Możliwość spędzania wakacji na wsi jest sporo. Jeżeli posiadasz jakąś rodzinę, bądź znajomych w takich rejonach, to możesz skontaktować się z nimi i zapytać o możliwość przyjazdu. Spędzisz wtedy naprawdę miło czas, a nawet nie zapłacisz za nocleg. Uwierz, że nie ma nic lepszego dla dziecka jak ognisko wieczorem na dużej polanie.

Jeżeli jednak nie posiadasz żadnej rodziny na wsi, to możesz skorzystać z Internetu i poszukać takich domków agroturystycznych. Cena jednej nocy może wynieść nawet od 10 złotych! Przy drobnej dopłacie skorzystasz z miejscowych przysmaków na śniadanie, obiad i kolację. Często przy takich domkach są otwarte szkółki jeździeckie. Posiadając starsze dziecko możesz je zapisać na naukę jazdy konnej. Maluchy na pewno będą z zaciekawieniem się przyglądać codziennym pracom na wsi. Popołudniami możesz wybrać się z całą rodziną na długie spacery po lesie. To dobry moment, aby przybliżyć dziecku naturę.

Agroturystyka z roku na rok jest coraz bardziej popularna. Na taki wypoczynek decydują się nie tylko mniej zamożni ludzi. Mimo niskich cen możesz być pewny o dobry standard w takich miejscach i z pewnością spotkasz się z tak chwaloną polską gościnnością.

wpis gościnny, jego autorem nie jest żaden ze współpracowników pubsport.pl


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/