Aplikacja LiveSports Livescore na iPhona ułatwia życie kibica

Chcielibyśmy zaproponować Wam wypróbowanie darmowej aplikacji LiveSports Livescore na iPhone’a, która daje możliwość śledzenia wyników na żywo w każdym miejscu i o każdej porze. W aplikacji znajdziecie info z 26 dyscyplin i ponad 3000 rozgrywek.

Jedną z zalet aplikacji jest proste poruszanie się pomiędzy stronami. Dzięki temu łatwiej odnaleźć interesujące nas wyniki i informacje. Po uruchomieniu aplikacji, główna strona pojawia się po kilku sekundach. Następnie dostępne są wyniki dzisiejszych meczów, które pogrupowane są ligami (każdą listę można rozwinąć).

Dolna cześć głównej strony przedstawia przegląd wszystkich meczów dnia dzisiejszego (WSZYSTKIE MECZE), aktualnie rozgrywanych spotkań (LIVE), listę gier, które oznaczyliśmy ikonką gwiazdki jako ulubione (MOJE MECZE) oraz TABELE.

Szczegóły meczów dostarczają wszystkich informacji, których możesz potrzebować. W piłce nożnej jest to główne podsumowanie (np. lista strzelców, kartki, zmiany itp.), szczegółowe statystyki (np. posiadanie piłki, strzały na bramkę, rzuty wolne itp.), statystyki H2H, i tabele ligi.

Dodatkowo odnajdziemy tam też kursy kilku największych bukmacherów. Aplikacja działa także z innymi dyscyplinami, zawiedzeni nie będą fani tenisa, którzy mogą sprawdzać wyniki punkt po punkcie ze wszystkich rozgrywek ATP i WTA.

Twórcy aplikacji LiveSports Livescore stworzyli produkt wart zainteresowania. Przyjazna szata graficzna, prosta nawigacja w połączeniu z ilością wyników i rozgrywek dają fajną mieszankę. Aplikacja dostarcza informacje w formacie, który jest już dobrze znany licznym użytkownikom strony internetowej Livesports.pl. Czy twórcom udało się przenieść dobrze funkcjonujący mechanizm na ekran telefon? Najlepiej sprawdzić samemu. Na razie tylko na iPhone, ale wkrótce może i na Androidzie.

SZCZEG. - statsMOJE MECZE

Artykuł zawiera treści sponsorowane

 


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/