Twoja wyszukiwarka

Australian Open 2014

australian-open-logo

Prezentujemy drabinki, wyniki i terminarze turnieju Australian Open 2014 który odbędzie się w dniach 13-26 stycznia w Melbourne.

Mecze Polaków

KOBIETY:

Czwartek, 23/1/2014:

1/2 singla: Cibulkova (20) – A. Radwańska (5) 6:1 6:2

Środa, 22/1/2014:

1/4 finału singla: A. Radwańska (5) - Azarenka (5) 6:1 5:7 6:0

Poniedziałek, 20/1/2014:

IV Runda singla: A. Radwańska (5) – Muguruza 6:1 6:3

Sobota, 18/1/2014:

III Runda singla: A. Radwańska (5) – Pawljuczenkowa (29) 5:7 6:2 6:2

Piątek/17/1/2014:

II runda debla: Peschke/Srebotnik – Piter/Rosolska 7:6 6:4

Czwartek, 16/1/2014:

II runda debla: Goworcowa – Radwańska A.(5) 0:6 5:7

Środa 15/1/2014:

I runda debla: Goworcowa/McHale – Rosolska/Piter 3:6 3:6

Wtorek 14/1/2014:

I runda singla: Putincewa – Radwańska A. (5) 0:6 7:5 2:6
I runda singla: Piter - Halep (11) 0:6 1:6

MĘŻCZYŹNI:

Sobota, 25/1/2014:

FINAŁ DEBLA: Kubot/Lindstedt (14) – Butorac/Klaasen 6:3 6:0

Czwartek, 23/1/2014:

1/2 debla: Llodra/Mahut (13) – Kubot/Lindstedt 4:6 7:6 3:6
1/4 singla juniorów: Mousley – Majchrzak (9) 6:3 6:4
1/2 debla juniorów: Jasika/Majchrzak (7) – Halys/Tatlot (3) 2:6 6:7

Środa, 22/1/2014:

1/4 debla: Kubot/Lindstedt (14) – Mirnyj/Jużnyj 6:4 5:7 6:2
III runda singla juniorów: 
Polmans – Majchrzak (9) 3:6 3:6
III runda debla juniorów: Kolzlov/Mmoh (1) – Jasika/Majchrzak (7) 2:6 7:5 8:10

Wtorek, 21/1/2014:

II runda debla juniorów: Blasko/Molcan – Jasika/Majchrzak (7) 6:3 5:7 5:10

Poniedziałek, 20/1/2014:

III runda debla: Fyrstenberg/Matkowski (9) – Nestor/Zimojnić (8) 4:6 7:6 3:6
III runda debla: Kubot/Lindstedt (14) – Dodig/Melo (4) 5:7 6:4 6:4
II runda singla juniorów: Majchrzak (9) – Berrettini 3:6 6:4 6:4

Niedziela, 19/1/2014:

I runda debla juniorów: Jasika/Majchrzak (7) – Matsumura/Ochi 6:4 6:1

Sobota, 18/1/2014:

II runda debla: Fyrstenberg/Matkowski (9) – Nieminen/Tursunow 5:7 7:5 7:6

I runda juniorów: Majchrzak (9) – Guccione 3:6 7:5 6:2

Piątek, 17/1/2014:

III runda singla: Janowicz (20) – F. Mayer 5:7 2:6 2:6

II runda debla: Kubot – Lindstedt (14) – Mitchell/Thompson 6:1 6:3

Czwartek, 16/1/2014:

II runda singla: Robert – Przysiężny 7:6 6:1 6:7 6:1

Środa, 15/1/2014:

II runda singla: Andujar – Janowicz (20) 6:4 6:7 6:7 3:6

I runda debla: Matosević/Przysiężny – Flaming/Huchins 6:4 4:6 0:6
I runda debla: Fyrstenberg/Matkowski (9) – Bednarek/Karlović 7:5 7:5
I runda debla:
Kubot/Lindstedt (14) - Delbonis/Ramos 6:3 6:2

Wtorek, 14/1/2014:

I runda singla: Zeballos – Przysiężny 3:6 6:7 5:7

Poniedziałek 13/1/2014:

I runda singla: Thompson – Janowicz (20) 6:1 6:4 4:6 2:6 1:6
I runda singla: Dawidienko – Kubot 3:6 6:3 3:6 6:3 6:4

MIKSTY:

Poniedziałek, 20/1/2014:

II runda: Peschke/Matkowski (7) – Gajdasova/Ebden 4:6 6:3 6:10
II runda: Mladenović/Nestor – Raymond/Fyrstenberg  6:4 6:1

Niedziela, 19/1/2014:

I runda: Huber/Melo (3) – Fyrstenberg/Raymond 2:6 2;6

I runda: Peschke/Matkowski (7) – Rodionova/Kyrgios 7:5 6:4

Kobiety
Od 1/4 do finału:

1/4: 1/2: FINAŁ:
Ivanović (14) 7 5 2
Bouchard (30) 5 7 6
Bouchard (30) 2 4
Na Li (4) 6 6 Na Li (4) 6 6
Pennetta (28) 2 2 Na Li (4) 7 6
Cibulkova (12) 6 0
Halep (11) 3 0
Cibulkova (12) 6 6
Cibulkova (12) 6 6
Radwańska (5) 6 5 6 Radwańska (5) 1 2
Azarenka (2) 1 7 0

[hide-this-part morelink="I ćwiartka"]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
S. Williams (1)
62 61 S. Williams (1)
Barty 61 62
Dolonc Dolonc
26 62 64 S. Williams (1)
Arruabarrena 63 63
Parmentier Hantuchova (31)
06 16 Pliskova
Pliskova 36 63 10:12
Watson Hantuchova (31)
57 63 36 S. Williams (1)
Hantuchova (31) 64 36 36
Stosur (17) Ivanović (14)
63 64 Stosur (17)
Zakopalowa 62 60
Pironkowa Pironkowa
63 62 Stosur (17)
Soler Espinoza 76 46 26
Beck Ivanović (14)
60 60 Beck
Martić 16 26
Berents Ivanović (14) Ivanović (14)
46 46 vs
Ivanović (14) Bouchard (30)
Vinci (12)
46 36 Zheng
Zheng 76 16 75
Mayr-Achleitner Keys
26 76 79 Zheng
Keys 26 46
Dellacqua Dellacqua
62 62 Dellacqua
Zworaniewa 63 60
Robson Flipkens (18)
36 06 Dellacqua
Flipkens (18) 76 26 06
Bouchard (30) Bouchard (30)
75 61 Bouchard (30)
Chen Tang 62 76
Van Uytvanck Razzano
67 67 Bouchard (30)
Razzano 62 62
Vickery Davis
36 36 Davis
Davis 75 26 64
Goerges Goerges
63 62
Errani (7)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink="II ćwiartka"]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Na Li (4)
62 60 Na Li (4)
Konjuch 60 76
Bencic Bencic
64 46 63 Na Li (4)
Date Krumm 16 76 63
Vekić Safarova (26)
36 16 Hradecka
Hradecka 76 36 06
Glushko Safarova (26)
57 63 16 Na Li (4)
Safarova (26) 62 60
Makarowa (22) Makarowa (22)
26 64 64 Makarowa (22)
V. Williams 62 75
Medina Garringues Falconi
36 16 Makarowa (22)
Falconi 64 64
Peer Niculescu
46 16 Niculescu
Niculescu 26 62 62
Lucić-Baroni Lisicki (15) Na Li (4)
26 16 vs
Lisicki (15) Pennetta (28)
Kerber (9)
63 06 62 Kerber (9)
Gajdosowa 64 62
Garcia Kudrjawcewa
26 67 Kerber (9)
Kudrjawcewa 63 64
Pfitzenmaier Riske
67 36 Wickmayer
Wickmayer 16 16
Riske Riske
62 62 Kerber (9)
Wiesnina (23) 16 64 57
Pennetta (28) Pennetta (28)
60 62 Pennetta (28)
Cadantu 63 64
Puig Puig
62 64 Pennetta (28)
Tatiszwili 61 75
Zhang Barthel
67 36 Barthel
Barthel 46 63 64
Kumkhum Kumkhum
62 16 64
Kvitova (6)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink="III ćwiartka (Piter)"]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Janković (8)
61 62 Janković (8)
Doi 62 60
Kiczenok Morita
26 67 Janković (8)
Morita 64 75
Nara Nara
75 46 63 Nara
Peng 64 63
Petković Rybarikova (32)
26 36 Janković (8)
Rybarikova (32) 46 62 06
Cirstea (21) Halep (11)
46 67 Eraković
Eraković 46 06
Dijas Dijas
61 64 Dijas
Siniakova 16 46
Tsurenko Halep (11)
62 36 46 Lepchenko
Lepchenko 64 06 16
PITER Halep (11) Halep (11)
06 16 vs
Halep (11) Cibulkova (12)
Suarez Navarro (16)
63 62 Suarez Navarro (16)
King 76 36 8:6
Woskobojewa Woskobojewa
75 46 75 Suarez Navarro (16)
Begu 16 06
Mladenović Cibulkova (12)
57 57 Voegele
Voegele 06 16
Schiavone Cibulkova (12)
36 46 Cibulkova (12)
Cibulkova (12) 36 64 61
Cornet (25) Szarapowa (3)
10 Cornet (25)
Hercog 63 46 64
Giorgi Giorgi
46 61 64 Cornet (25)
Sanders 16 67
Ormraechea Szarapowa (3)
46 26 Knapp
Knapp 36 64 8:10
Mattek-Sands Szarapowa (3)
36 46
Szarapowa (3)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink="IV ćwiartka (A. Radwańska)"]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Radwańska A. (5)
60 57 62 Radwańska A. (5)
Putincewa 60 75
Goworcowa Goworcowa
60 76 Radwańska A. (5)
Duan 57 62 62
Witthoeft Pawliuczenkowa (29)
16 46 Minella
Minella 26 26
Pereira Pawliuczenkowa (29)
67 46 Radwańska A. (5)
Pawliuczenkowa (29) 61 64
Kanepi (24) Muguruza
26 62 26 Muguruza
Muguruza 63 63
Babos Schmiedlova
46 46 57 Muguruza
Schmiedlova 46 75 63
McHale Wozniacki (10)
75 64 McHale
Yung-Jan Chan 06 61 26
Dominguez Lino Wozniacki (10) Radwańska A. (5)
06 26 vs
Wozniacki (10) Azarenka (2)
Stephens (13)
76 63 Stephens (13)
Szwedowa 36 62 75
Majerić Tomljanović
63 67 46 Stephens (13)
Tomljanović 75 64
Rogowska Switolina
63 63 Rogowska
Duque Marino 46 57
Switolina Switolina
63 63 Stephens (13)
Kuzniecowa (16) 36 26
Jovanovski Azarenka (2)
67 61 63 Jovanovski
Cepelova 63 36 26
Scheepers Meusburger
67 46 Meusburger
Meusburger 16 06
Hsieh Azarenka (2)
16 64 16 Zahlavova-Strycova
Zahlavova-Strycova 16 46
Larsson Azarenka (2)
67 26
Azarenka (2)

[/hide-this-part]

Mężczyźni
Od 1/4 do finału:

1/4: 1/2: FINAŁ:
Nadal (1) 3 7 7 6
Dimitrow (22) 6 6 6 2
Nadal (1) 7 6 6
Murray (4) 3 4 7 3 Federer (6) 6 3 3
Federer (6) 6 6 6 6 Nadal (1) 3 2 6 3
Wawrinka (8) 6 6 3 6
Berdych (7) 6 6 2 6
Ferrer (3) 1 4 6 4
Berdych (7) 3 7 6 6
Wawrinka (8) 2 6 6 3 9 Wawrinka (8) 6 6 7 7
Djoković (2) 6 2 3 6 7

[hide-this-part morelink="I ćwiartka"]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Nadal (1)
64 – krecz Nadal (1)
Tomic 62 64 62
Kokkinakis Kokkinakis
76 06 76 62 Nadal (1)
Sijsling 61 62 63
Kamke Monfils (25)
67 75 26 46 Sock
Sock 67 57 26
Harrison Monfils (25)
46 46 46 Nadal (1)
Monfils (25) 76 75 76
Seppi (24) Nishikori (16)
76 63 57 57 75 Seppi (24)
Hewitt 46 62 36 64 57
Haase Young
76 67 26 01 krecy Young
Young 57 16 06
Lajović Nishikori (16)
64 76 46 63 Lajović
Pouille 16 16 67
Matosević Nishikori (16) Nadal (1)
36 75 26 64 26 vs
Nishikori (16) Dimitrow (22)
Raonić (11)
76 61 46 62 Raonić (11)
Gimeno-Traver 76 64 64
Gojowczyk Hanescu
67 67 36 Raonić (11)
Hanescu 36 63 46 67
Wang Dimitrow (22)
36 26 16 Hsun Lu
Hsun Lu 36 36 67
Klahn Dimitrow (22)
76 46 46 36 Dimitrow (22)
Dimitrow (22) 63 36 62 64
Paire (27) Bautista Agut
76 63 64 Paire (27)
Dancevic 67 67 64 62 62
Kyrgios Kyrgios
63 67 62 76 Paire (27)
Becker 26 16 46
Bautista Agut Bautista Agut
62 61 61 Bautista Agut
Smyczek 46 63 57 64 75
R. Williams Del Potro (5)
76 36 46 46
Del Potro (5)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink="II ćwiartka (Przysiężny)"]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Murray (4)
61 61 63 Murray (4)
Soeda 62 62 75
Millot Millot
75 46 67 61 63 Murray (4)
Odesnik 76 64 62
Berrer F. Lopez (26)
64 75 61 Berrer
Llodra 46 67 46
Devvarman F. Lopez (26)
46 46 67 Murray (4)
F. Lopez (26) 61 62 67 62
Robert Robert
76 63 60 Robert
Bedene 76 61 67 61
Przysiężny Przysiężny
63 76 75 Robert
Zeballos 60 76 64
Rola Klizan
64 62 75 Rola
Delbonis 46 36 75 67
Klizan Klizan Murray (4)
62 76 vs
Isner (13) Federer (6)
Tsonga (10)
76 63 63 Tsonga (10)
Volandri 76 64 64
Bellucci Bellucci
46 63 76 Tsonga (10)
Reister 76 64 62
Cilić Simon (18)
46 46 63 62 62 Cilić
Granollers 64 67 76 16 26
Brands Simon (18)
76 46 63 36 14:16 Tsonga (10)
Simon (18) 36 57 46
Verdasco (31) Federer (6)
57 63 62 63 Verdasco (31)
Zhang 67 63 62 46 46
Gabaszwili Gabaszwili
67 64 62 60 Gabaszwili
Stachowski 26 26 36
Stepanek Federer (6)
76 64 16 02 Kavcić
Kavcić 26 16 67
Duckworth Federer (6)
46 46 26
Federer (6)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink="III ćwiartka (Janowicz)"]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Berdych (7)
63 64 63 Berdych (7)
Niedowyjesow 64 61 63
Wu De Scheepper
57 57 67 Berdych (7)
De Scheepper 64 62 62
Hajek Dzumhur
46 26 16 Dzumhur
Dzumhur 46 46 63 41 krecz
Karlović Dodig (32)
67 36 67 Berdych (7)
Dodig (32) 62 62 63
Anderson (19) Anderson (19)
26 67 64 64 64 Anderson (19)
Vesely 64 63 64
Thiem Thiem
57 64 63 76 Anderson (19)
Sousa 36 46 63 76 75
Berlocq Roger-Vasselin
46 67 76 26 Roger-Vasselin
Roger-Vasselin 76 64 46 61
Garcia Lopez Garcia Lopez Berdych (7)
75 52 vs
Haas (12) Ferrer (3)
Jużnyj (14)
61 64 62 Jużnyj (14)
Struff 46 63 36 63 36
F. Mayer F. Mayer
64 62 64 F. Mayer
Kudla 75 62 62
Ramos Janowicz (20)
46 26 46 Andujar
Andujar 64 67 67 36
Thompson Janowicz (20)
61 64 46 26 16 F. Mayer
Janowicz (20) 76 57 26 16
Chardy (29) Ferrer (3)
62 64 64 Chardy (29)
Galung 75 76 67 76
Berankis Dołgopołow
57 57 26 Chardy (29)
Dołgopołow 26 67 26
Johnson Ferrer (3)
63 36 06 75 46 Mannarino
Mannarino 67 75 06 36
A. Gonzalez Ferrer (3)
36 46 46
Ferrer (3)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink="IV ćwiartka (Kubot)"]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Wawrinka (8)
64 41 krecz Wawrinka (8)
Gołubiew 63 63 67 64
Falla Falla
67 62 62 63 Wawrinka (8)
Kukuszkin WO
Mahut Pospisil (28)
36 57 64 63 36 Ebden
Ebden 63 67 67 16
Groth Pospisil (28)
46 36 46 Wawrinka (8)
Pospisil (28) 63 76 76
Robredo (17) Robredo (17)
61 67 36 76 86 Robredo (17)
Rosol 63 67 61 76
Busta Benneteau
36 63 64 16 26 Robredo (17)
Benneteau 26 75 64 76
Kubot Gasquet (9)
63 36 63 36 46 Dawidienko
Dawidienko 46 67 67
Guez Gasquet (9) Wawrinka (8)
57 46 16 vs
Gasquet (9) Djoković (2)
Fognini (15)
63 62 krecz Fognini (15)
Bogomołow jr. vs
Sela Nieminen
63 67 76 36 36 Fognini (15)
Nieminen 75 64 64
Giraldo Querrey
36 26 63 67 Querrey
Querrey 62 63 64
Monaco Gulbis (23)
61 46 67 26 Fognini (15)
Gulbis (23) 36 06 26
Tursunow (30) Djoković (2)
62 62 63 Tursunow (30)
Russell 67 64 16 46
Baghdatis Istomin
46 57 46 Istomin
Istomin
L. Mayer Djoković (2)
61 63 61 L. Mayer
Montanes 06 46 46
Lacko Djoković (2)
36 67 16
Djoković (2)

[/hide-this-part]

Terminarz

I runda: 13-14 stycznia
II runda: 15-16 stycznia
III runda: 17-18 stycznia
IV runda: 19-20 stycznia
1/4 finału: 21-22 stycznia
1/2 finału: 23-24 stycznia
Finał kobiet: 25 stycznia
Finał mężczyzn: 26 stycznia

Reklama

POCHWAL NAS PRZED SWOIMI ZNAJOMYMI:

comments powered by Disqus