Jesteś tutaj
Główna > Australian Open 2015 > Australian Open 2013

Prezentujemy drabinki, wyniki i terminarze turnieju Australian Open 2013 który odbędzie się w dniach 14-27 stycznia w Melbourne.

[tab:Mecze Polaków]

1/4 finału (22-23 stycznia)

Kobiety:

Wto., 22 stycznia, 01:00: Agnieszka Radwańska (4) – Na Li (CHN) (6) 5:7 3:6

Mikst:

Śro., 23 stycznia: Květa Peschke (CZE)/Marcin Matkowski – Hsieh Su-Wei (Tajwan)/Rohan Bopanna (Indie) 6:2, 6:3

IV Runda (20-21 stycznia)

Kobiety:

Nie., 20 stycznia, 9:00: Agnieszka Radwańska (4) – Ana Ivanović (SRB) (13) 6:2 6:4

III Runda (18-19 stycznia)

Kobiety:

Pią., 18 stycznia, 01:00: Heather Watson (GB) – Agnieszka Radwańska (4) 3:6 1:6

Mężczyźni:

Pią., 18 stycznia, ok. 04:00: Nicolas Almagro (ESP) (10) – Jerzy Janowicz (24) 7:6(3) 7:6(4) 6:1

Męski debel:

Nie., 20 stycznia, 02:30: Bob Bryan (USA) / Mike Bryan (USA) (1) – Jeremy Chardy (FRA)/Lukasz Kubot (POL) 6:7 6:4 6:3

II Runda (16-17 stycznia)

Kobiety:

Śr, 16 stycznia, 01:00: Irina Begu (ROM) – Agnieszka Radwańska (4) 3:6 3:6

Mężczyźni:

Śr, 16 stycznia, 01:00: Somdev Devvarman (IND) – Jerzy Janowicz (24) 7:6(10) 6:3 1:6 0:6 5:7

Męski debel:

Pią., 18 stycznia, ok. 04:00: Jeremy Chardy (FRA) /Łukasz Kubot – Samuel Groth (AUS) / Matt Reid (AUS) 6:4 3:6 6:3
Sob., 19 stycznia, ok. 04:00: 
Tomasz Bednarek /Jerzy Janowicz – David Marrero (ESP) /Fernando Verdasco (ESP) 1:6 2:6

I Runda: (14-15 stycznia)

Kobiety:

Wto, 15 stycznia, ok. 08:30: Jamie Hampton (USA) – Urszula Radwańska (31) 6:2 6:4
Pon, 14 stycznia, ok. 03:30: Bojana Bobusić (AUS) – Agnieszka Radwańska (4) 5:7 0:6

Mężczyźni:

Pon, 14 stycznia, ok. 06:30: Simone Bolelli (ITA) – Jerzy Janowicz (24) 5:7  4:6 3:6
Pon, 14 stycznia, 01:00: Daniem Gimeno-Traver (ESP) – Łukasz Kubot 6:7 6:4 6:0 4:6 6:4 

Kobiecy debel:

Śr., 16 stycznia, 01:00: Maria Kirilenko (RUS) /Lisa Raymond (USA) (3) – Alicja Rosolska (POL) /Tamarine Tanasugarn (THA) 6:2 1:6 6:4

Męski debel:

Śr, 16 stycznia, 8:00: Jeremy Chardy (FRA) /Lukasz Kubot (POL) – Frantisek Cermak (CZE)/Michal Mertinak (SVK) (15) 6:4 6:2
Czw., 17 stycznia, ok. 02:30:
 Tomasz Bednarek (POL) /Jerzy Janowicz (POL) – Jamie Delgado (GBR) / Ken Skupski (GBR) 6:0 7:6 6:3
Czw., 17 stycznia, ok. 04:30: John Peers (AUS) /John-Patrick Smith (AUS) – Mariusz Fyrstenberg (POL)/ Marcin Matkowski (POL) (8) 6:4 6:7 6:1

Mikst:

Nie, 20 stycznia, ok. 5:30: Kveta Peschke (CZE) /Marcin Matkowski – Vladimira Uhlirova (CZE) / Andre Sa (BRA) 6:3 7:5

[tab:Turniej kobiet]
Od 1/4 do finału:

1/4: 1/2: FINAŁ:
Azarenka (1) 7 6
Kuzniecowa 5 1
 Azarenka (1) 6 6
S. Williams (3) 6 5 4  Stephens (28) 1 4
Stephens (28) 3 7 6  Azarenka (1) 4 6 6
 Na Li (6) 6 4 3
Na Li (6) 7 6
A. Radwańska (4) 5 3
Na Li (6) 6 6
Makarowa (19) 2 2 Szarapowa (2) 2 2
Szarapowa (2) 6 6

[hide-this-part morelink=”I ćwiartka (U. Radwańska)”]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Azarenka (1)
6:4 6:1 Azarenka (1)
Niculescu 6:1 6:0
Daniilidou Daniilidou
7:5 5:7 6:4 Azarenka (1)
Pliskova 6:4 4:6 6:2
Kumkhum Hampton
7:6 6:4 Kumkhum
Arvidsson 1:6 2:6
Hampton Hampton
6:2 6:4 Azarenka (1)
Ula Radw. (31) 6:1 6:1
Lepczenko (21) Wesnina
6:4 6:1 Lepczenko (21)
Hercog 4:6 2:6
Garcia Wesnina
6:3 3:6 1:6 Wesnina
Wesnina 4:6 7:6 6:4
Johansson Vinci (16)
4:6 2:6 Amanmuradowa
Amanmuradowa 3:6 2:6
Soler-Espinoza Vinci (16) Azarenka (1)
3:6 5:7 vs
Vinci (16) Kuzniecowa
Woźniacki (10)
2:6 6:3 6:3 Woźniacki (10)
Lisicki 6:1 6:4
Hlavackoca Vekić
1:6 2:6 Woźniacki (10)
Vekić 6:4 6:3
Gawriłowa Tsurenko
6:3 6:7 6:4 Gawriłowa
Davis 5:7 3:6
Tsurenko Tsurenko
7:5 3:6 7:5 Woźniacki (10)
Pawliucz. (24) 2:6 6:2 5:7
Hsieh (26) Kuzniecowa
7:6 6:2 Hsieh (26)
Arrua.-Vecino 2:6 1:6
Kuzniecowa Kuzniecowa
6:2 6:1 Kuzniecowa
Dominguez Lino 6:2 4:6 6:3
Putincewa Suarez Navarro
6:1 6:7 6:2 Putincewa
McHale 6:1 6:7 2:6
Suarez Navarro Suarez Navarro
6:4 6:4
Errani (7)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”II ćwiartka”]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
S. Williams (3)
6:0 6:0 S. Williams (3)
Hall 6:2 6:0
Rybarikowa Muguruza
6:4 1:6 12:14 S. Williams (3)
Muguruza 6:3 6:1
Morita Morita
6:3 6:3 Morita
Tatiszwili 6:2 6:0
Beck Beck
6:2 6:7 6:3 S. Williams (3)
Szwedowa (28) 6:2 6:0
Wickmayer (20) Kirilenko (14)
6:1 7:5 Wickmayer (20)
Gajdasova 7:6 7:5
Arn Cepelova
2:6 2:6 Wickmayer (20)
Cepelova 6:7 3:6
Marino Kirilenko (14)
3:6 0:6 Peng
Peng 5:7 2:6
King Kirilenko (14) S. Williams (3)
4:6 2:6 vs
Kirilenko (14) Stephens (28)
Petrowa (12)
2:6 0:6 Date-Krumm
Date-Krumm 6:2 7:5
Peer Peer
6:4 1:6 6:3 Date-Krumm
Panowa 2:6 6:7
Torro-Flores Jovanovski
6:2 4:6 3:6 Jovanovski
Jovanovski 7:5 7:5
Baroni Safarova (17)
6:7 4:6 Jovanovski
Safarova (17) 1:6 6:3 5:7
Stephens (28) Stephens (28)
6:1 6:1 Stephens (28)
Halep 6:4 6:3
Mladenović Mladenović
6:3 4:6 11:9 Stephens (28)
Babos 7:5 6:3
Oudin Robson
2:6 3:6 Robson
Robson 2:6 6:3 11:9
Schiavone Kvitova (8)
4:6 6:2 2:6
Kvitova (8)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”III ćwiartka (A. Radwańska)”]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Li (6)
6:1 6:3 Li (6)
Karatanczewa 6:2 7:5
Parmentier Goworcowa
6:2 3:6 2:6 Li (6)
Goworcowa 6:4 6:1
Pliskova Cristea (27)
6:3 6:2 Pliskova
Jones 6:1 3:6 2:6
Vanderweghe Cristea (27)
4:6 2:6 Li (6)
Cristea (27) 7:6 6:1
Goergers (18) Goerges (18)
7:5 2:6 6:4 Goergers (18)
Duszewina 6:3 62
Oprandi Oprandi
4:6 7:5 6:2 Goerges (18)
Pironkowa 6:3 1:6 7:5
Zhang Zheng
1:6 6:3 4:6 Zheng
Zheng 6:4 1:6 7:5
Chang Stosour (9)  Li (6)
6:7 3:6 vs
Stosour (9)  Aga Radw. (4)
Ivanović (13)
6:2 6:1 Ivanović (13)
Czink 7:5 1:6 6:4
Chan Chan
6:1 1:6 6:1 Ivanović (13)
Hantuchova 7:5 6:3
Koehler Janković (22)
3:6 6:3 6:3 Koehler
Knapp 6:2 6:7 2:6
Larsson Janković (22)
2:6 2:6 Ivanović (13)
Janković (22) 2:6 4:6
Barthel (32) Aga Radw. (4)
5:7 6:2 4:6 Perwak
Perwak 6:4 6:7 2:6
Watson Watson
2:6 6:2 6:3 Watson
Catandu 3:6 1:6
Begu Aga Radw. (4)
6:4 6:2 Begu
Rus 3:6 3:6
Bobusić Aga Radw. (4)
4:6 0:6
Aga Radw. (4)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”IV ćwiartka”]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Kerber (5)
6:2 6:4 Kerber (5)
Switolina 6:3 6:1
Hradecka Hradecka
6:2 7:6 Kerber (5)
Berents 6:2 7:5
Dellaqua Keys
4:6 6:7 Keys
Keys 6:2 6:1
Voeghe Paszek (30)
6:4 4:6 5:7 Kerber (5)
Paszek (30) 5:7 4:6
Makarowa (19) Makarowa (19)
6:2 7:5 Makarowa (19)
De Brito 6:3 6:3
Giorgi Fortez
2:6 3:6 Makarowa (19)
Fortez 6:7 6:3 6:4
Dolonc Bartoli (11)
5:7 7:5 8:6 Dolonc
Rogowska 5:7 0:6
Garrigues Bartoli (11) Makarowa (19)
2:6 4:6 vs
Bartoli (11) Szarapowa (2)
Cibulkova (15)
3:6 6:0 6:1 Cibulkova (15)
Barty 6:7 4:6
Minella Sawinycz
6:7 1:6 Sawinycz
Sawinycz 2:6 6:4 3:6
Flipkens Flipkens
6:4 6:3 Flipkens
Bratczikowa 6:1 6:0
Scheepers Zakopalova (23)
1:6 2:6 Flipkens
Zakopalova (23) 1:6 0:6
V. Williams (25) Szarapowa (2)
6:1 6:2 V. Williams (25)
Woskobojewa 6:3 6:3
Cornet Cornet
7:5 6:7 10:8 V. Williams (25)
Eraković 1:6 3:6
Martić Szarapowa (2)
3:6 4:6 Doi
Doi 0:6 0:6
Puchowa Szarapowa (2)
0:6 0:6
Szarapowa (2)

[/hide-this-part]

[tab:Turniej mężczyzn]
Od 1/4 do finału:

1/4: 1/2: FINAŁ:
Djoković (1) 6 4 6 6
Berdych (5) 1 6 1 4
 Djoković (1) 6 6 6
Ferrer (4) 4 4 7 7 6  Ferrer (4) 2 2 1
Almagro (10) 6 6 5 6 2  Djoković (1) 6 7 6 6
 Murray (3) 7 6 3 2
Chardy 4 1 2
Murray (3) 6 6 6
 Murray (3) 6 6 6 6 6
Tsonga (7) 6 6 6 6 3  Federer (2) 4 7 3 7 2
Federer (2) 7 4 7 3 6

[hide-this-part morelink=”I ćwiartka”]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Djoković (1)
6:2 6:4 7:5 Djoković (1)
Mathieu 6:1 6:2 6:3
Harrison Harrison
2:6 6:4 7:5 6:4 Djoković (1)
Giraldo 6:4 6:3 7:5
Brugues Davi Stepanek (31)
3:6 2:6 4:6 Lopez
Lopez 2:6 2:6 4:6
Troicki Stepanek (31)
7:5 6:4 3:6 3:6 5:7 Djoković (1)
Stepanek (31) 1:6 7:5 6:4 6:7 12:10
Querrey (20) Wawrinka (15)
6:7 6:4 6:2 6:4 Querrey (20)
De La Nava 6:7 1:1 – krecz
Bogomołow jr. Baker
6:7 3:6 7:6 6:3 2:6 Querrey (20)
Baker 6:7 5:7 4:6
Kamke Wawrinka (15)
6:1 6:4 6:1 Kamke
Cipolla 3:6 6:7 – krecz
Stebe Wawrinka (15)  Djoković (1)
2:6 4:6 3:6 vs
Wawrinka (15)  Berdych (5)
Monaco (11)
6:7 1:7 1:6 Kuzniecow
Kuzniecow 1:6 5:7 4:6
Anderson Anderson
3:6 7:6 6:3 6:4 Anderson
Lorenzi 4:6 6:3 4:6 7:6 6:2
Malisse Verdasco (22)
6:3 6:1 6:2 Malisse
Andujar 1:6 3:6 2:6
Goffin Verdasco (22)
3:6 6:3 6:4 3:6 4:6 Anderson
Verdasco (22) 3:6 2:6 6:7
Melzer (26) Berdych (5)
6:1 6:1 6:2 Melzer (26)
Kukuszkin 6:7 6:3 6:7 6:3 6:2
Fognini Bautista Agut
0:6 6:2 4:6 6:3 1:6 Melzer (26)
Bautista Agut 3:6 2:6 2:6
Reister Berdych (5)
6:4 6:7 1:6 2:6 Ruffin
Ruffin 2:6 2:6 4:6
Russel Berdych (5)
3:6 5:7 3:6
Berdych (5)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”II ćwiartka (Janowicz i Kubot)”]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Ferrer (4)
6:3 6:4 6:2 Ferrer (4)
Rochus 6:0 7:5 4:6 6:3
Karlović Smyczek
4:6 6:7 5:7 Ferrer (4)
Smyczek 6:4 6:2 6:4
Millman Baghdatis (28)
4:6 4:6 6:3 6:0 5:7 Ito
Ito 6:3 3:6 2:6 2:6
Ramos Baghdatis (28)
7:6 6:7 4:6 6:3 3:6 Ferrer (4)
Baghdatis (28) 6:2 6:1 6:4
Jużnyj (23) Nishikori (16)
4:6 6:7 6:2 7:6 6:3 Jużnyj (23)
Ebden 6:3 6:7 2:6 6:3 3:6
Donskoj Donskoj
6:4 6:4 6:2 Donskoj
Ungar 6:7 2:6 3:6
Authom Nishikori (16)
6:1 6:7 6:7 2:6 Berlocq
Berlocq 6:7 4:6 1:6
Hanescu Nishikori (16)  Ferrer (4)
7:6 3:6 1:6 3:6 vs
Nishikori (16)  Almagro (10)
Almagro (10)
7:5 6:7 6:2 6:7 6:2 Almagro (10)
Johnson 6:4 6:1 6:2
Gimeno-Traver Gimeno-Traver
6:7 6:4 6:0 4:6 6:4 Almagro (10)
KUBOT 7:6 7:6 6:1
Phau JANOWICZ (24)
3:6 2:6 3:6 Devverman
Devverman 7:6 6:3 1:6 0:6 5:7
Bolelli JANOWICZ (24)
5:7 4:6 3:6 Almagro (10)
JANOWICZ (24) 6:2 5:1- krecz
Benneteau (32) Tipsarević (8)
6:4 6:2 6:4 Benneteau (32)
Dimitrov 4:6 7:5 7:6 7:6
Roger-Vesselin Roger-Vesselin
6:3 6:7 2:6 7:5 11:9 Benneteau (32)
Bemelmans 6:3 4:6 6:2 4:6 3:6
Lacko Tipsarević (8)
6:2 6:4 7:6 Lacko
Muller 3:6 4:6 6:3 6:4 5:7
Hewitt Tipsarević (8)
6:7 5:7 3:6
Tipsarević (8)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”III ćwiartka”]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Del Potro (6)
6:1 6:2 6:2 Del Potro (6)
Mannarino 6:4 6:2 6:4
Bedene Becker
6:4 3:6 5:7 6:7 Del Potro (6)
Becker 3:6 3:6 7:6 6:3 3:6
Chardy Chardy
7:6 6:7 6:2 6:1 Chardy
Menendez 6:3 3:6 6:1 6:2
Zemlja Granollers (30)
6:7 6:7 0:1 – krecz. Chardy
Granollers (30) 5:7 6:3 6:2 6:2 6:2
Seppi (21) Seppi (21)
6:2 6:4 6:2 Seppi (21)
Zeballos 7:6 5:7 6:7 7:6 6:2
Slijsling Istomin
6:4 3:6 4:6 2:6 Seppi (21)
Istomin 6:7 6:3 2:6 6:4 6:2
Garcia-Lopez Cilić (11)
4:6 4:6 6:3 2:6 Ram
Ram 5:7 2:6 4:6
Matosević Cilić (11) Chardy
4:6 5:6 2:6 vs
Cilić (12) Murray (3)
Simon (14)
2:6 6:3 6:2 6:2 Simon (14)
Volandri 6:2 6:3 7:6 6:2
Robredo Levine
6:7 7:6 4:6 4:6 Simon (14)
Levine 6:4 6:4 4:6 1:6 8:6
Lu Y-H. Monfils
6:2 6:1 4:6 6:1 Lu Y-H.
Hidalgo 6:7 6:4 6:0 1:6 6:8
Monfils Monfils
6:7 7:6 6:3 6:3 Simon (14)
Dołgopołow (18) 3:6 1:6 3:6
Mayer (25) Murray (3)
2:6 3:6 6:2 7:6 6:1 Mayer (25)
Williams 2:6 3:6 1:6
Berankis Berankis
6:2 7:6 7:5 Berankis
Stachowski 3:6 4:6 5:7
Sousa Murray (3)
6:4 6:1 6:4 Sousa
Smith 2:6 2:6 4:6
Hasse Murray (3)
3:6 1:6 3:6
Murray (3)

[/hide-this-part]

[hide-this-part morelink=”IV ćwiartka”]

I runda: II runda: III runda: 1/8: 1/4:
Tsonga (7)
6:4 7:5 6:2 Tsonga (7)
Llorda 6:3 7:6 6:3
Soeda Soeda
6:7 6:3 6:2 6:3 Tsonga (7)
Saville 6:2 6:1 6:4
Duckworth Kavcić
6:4 7:6 4:6 5:7 8:6 Duckworth
Mitchell 6:3 3:6 4:67:6 8:10
Kavcić Kavcić
6:3 6:1 6:3 Tsonga (7)
Bellucci (29) 6:4 3:6 6:3 6:2 
Haas (19) Gasquet (9)
6:7 6:4 3:6 6:4 6:8 Nieminen
Nieminen 3:6 7:6 3:6 7:6 1:6
Dodig Dodig
7:5 4:6 6:3 6:3 Dodig
Wu 6:4 3:6 6:7 0:6
Ouanna Gasquet (9)
4:6 5:7 4:6 Falla
Falla 3:6 2:6 2:6
Montanses Gasquet (9) Tsonga (7)
5:7 2:6 1:6 vs
Gasquet (9) Federer (2)
Raonić (13)
3:6 6:1 6:2 7:6 Raonić (13)
Hajek 7:6 6:2 6:3
J. Baker Rosol
6:7 5:7 2:6 Raonić (13)
Rosol 7:6 6:3 6:4
Weintraub Kohlschreiber (17)
7:6 7:5 6:2 Weintraub
Pella 2:6 6:7 4:6
Darcis Kohlschreiber (17)
2:6 3:6 4:6 Raonić (13)
Kohlschreiber (17) 4:6 6:7 2:6
Klizan (27) Federer (2)
3:6 6:3 3:6 4:6 Brands
Brands 7:6 5:7 6:7 6:7
Tomic Tomic
6:3 6:2 6:3 Tomic
Mayer 4:6 6:7 1:6
Sela Federer (2)
6:3 1:6 5:7 3:6   Dawidienko
Dawidienko 3:6 4:6 4:6
Paire Federer (2)
2:6 4:6 1:6
Federer (2)

[/hide-this-part]

[tab:Terminarz]

I runda: 14-15 stycznia
II runda: 16-17 stycznia
III runda: 18-19 stycznia
IV runda: 20-21 stycznia
1/4 finału: 22-23 stycznia
1/2 finału: 24-25 stycznia
Finał kobiet: 26 stycznia
Finał mężczyzn: 27 stycznia

[tab:Rozstawieni]

Kobiety:

  1. Wiktoria Azarenka (BLR)
  2. Maria Szarapowa (RUS)
  3. Serena Williams (USA)
  4. Agnieszka Radwańska (POL)
  5. Angelique Kerber (GER)
  6. Li Na (CHN)
  7. Sara Errani (ITA)
  8. Petra Kvitova (CZE)
  9. Samantha Stosur (AUS)
  10. Caroline Wozniacki (DEN)
  11. Marion Bartoli (FRA)
  12. Nadia Petrowa (RUS)
  13. Ana Ivanović (SRB)
  14. Maria Kirilenko (RUS)
  15. Dominika Cibulkova (SVK)
  16. Roberta Vinci (ITA)
  17. Lucie Safarova (CZE)
  18. Julia Goerges (GER)
  19. Jekaterina Makarowa (RUS)
  20. Yanina Wickmayer (BEL)
  21. Varvara Lepchenko (USA)
  22. Jelena Janković (SRB)
  23. Klara Zakopalova (CZE)
  24. Anastazjaa Pawljiuczeknowa (RUS)
  25. Venus Williams (USA)
  26. Su-Wei Hsieh (TPE)
  27. Sorana Cirstea (ROU)
  28. Jarosława Szwedowa (KAZ)
  29. Sloane Stephens (USA)
  30. Tamira Paszek (AUT)
  31. Urszula Radwańska (POL)
  32. Mona Barthel (GER)

Mężczyźni:

  1. Novak Djoković (SRB)
  2. Roger Federer (SUI)
  3. Andy Murray (GBR)
  4. David Ferrer (ESP)
  5. Tomas Berdych (CZE)
  6. Juan Martin Del Potro (ARG)
  7. Jo-Wilfried Tsonga (FRA)
  8. Janko Tipsarević (SRB)
  9. Richard Gasquet (FRA)
  10. Nicolas Almagro (ESP)
  11. Juan Monaco (ARG)
  12. Marin Cilić (CRO)
  13. Milos Raonic (CAN)
  14. Gilles Simon (FRA)
  15. Stanislas Wawrinka (SUI)
  16. Kei Nishikori (JPN)
  17. Philipp Kohlschreiber (GER)
  18. Aleksandr Dołgopołow (UKR)
  19. Tommy Haas (GER)
  20. Sam Querrey (USA)
  21. Andreas Seppi (ITA)
  22. Fernando Verdasco (ESP)
  23. Michaił Jużnyj (RUS)
  24. Jerzy Janowicz (POL)
  25. Florian Mayer (GER)
  26. Jurgen Melzer (AUT)
  27. Martin Klizan (SVK)
  28. Marcos Baghdatis (CYP)
  29. Thomaz Bellucci (BRA)
  30. Marcel Granollers (ESP)
  31. Radek Stepanek (CZE)
  32. Julien Benneteau (FRA)

[tab:END]


pubsport.pl
Top