Barcelona pokonana w Paryżu, Bate wygrało z Bilbao

W meczu grupy F piłkarskiej Ligi Mistrzów PSG wygrało z FC Barceloną 3:2. Kibice na stadionie w Paryżu obejrzeli świetne widowisko. W innych spotkaniach także nie brakło goli i niespodzianek.

Do największej niespodzianki doszło w Borysowie, gdzie rozbite dwa tygodnie temu 0:6 przez Porto, BATE tym razem wygrało z Athletic Bilbao 2:1. W tej samej grupie we Lwowie doszło do dramatycznego meczu Szachtar – Porto, skończonego udaną pogonią gości i remisem 2:2. Gole w 89 i 94. minucie strzelił Jackson Martinez.

W grupie F, gdzie grają wspomniane Barcelona i PSG odbył się też pojedynek APOEL – Ajax. Wynik 1:1 nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn.

W grupe E Bayern po nudnym spotkaniu wymęczył 1:0 w Moskwie z CSKA, a Manchester City nie zdołał pokonać Romy. Remis 1:1 satysfakcjonuje Włochów i Łukasza Skorupskiego, który debiutował w bramce ekipy z Rzymu.

Grupa G obfituje w remisy 1:1. Po dwóch takich wynikach w pierwszej kolejce, kolejny zanotowano w meczu Schalke – Maribor. Wyłamała się natomiast Chelsea, która w Lizbonie wygrała 1:0 ze Sportingiem