Baw się z nami w Ustaw Ligę – zapraszamy do ligi PubSport.pl

Rozpoczyna się sezon T-Mobile Ekstraklasy. To doskonała okazja by pobawić się w róznego rodzaju menadżery czy fantasy ligi. Na rynku jest przynajmniej kilka takich produktów, ale chyba najciekawszą rozrywkę oferuje Ustaw Ligę organizowane przez Weszlo.com. Utworzyliśmy w tej grze ligę prywatną, w której zagramy razem z naszymi czytelnikami. Zachęcamy do zabawy, w której być może pojawi się też nagroda dla najlepszego menadżera, ale o tym potem. 

Zapraszamy do zapisywania się do ligi i ustawiania drużyn jeszcze przed pierwszą kolejką, tak byśmy wszyscy mieli równe szanse. Na ten moment graczy nie jest zbyt wielu. Na pewno będzie okazja zmierzyć się z naszą ekipą – Damianem Ślusarczykiem, Krzysztofem Sędzickim i Darkiem Lipskim. Do konkursu zgłosiła się też jedna kobieta i w dodatku odgraża się, że ma zamiar to wygrać. Panowie – czy potrzeba większej mobilizacji? 🙂

KOD DOSTĘPU DO LIGI:

668397432

Tak sobie myślimy, że co tydzień wrzucimy tutaj jakieś podsumowanie każdej kolejki, o ile oczywiście liga się rozkręci i gracze wykażą się aktywnością na rynku transferowym itd. Poniżej jest wolne miejsce dla sponsorów – gdyby ktoś chciał nam ufundować nagrodę, to śmiało 🙂 A tak poważnie – jeżeli uda nam się dogadać z jakimś sponsorem, to jego baner pojawiał się będzie pod każdym tekstem na temat ligi. Póki co boksy są puste. 

MIEJSCE DLA SPONSORÓW:

1 2

Przed pierwszą kolejką wódz PubSport.pl – Damian Ślusarczyk chciał podzielić się z wami, na zachętę, w myśl hasła – kopać leżącego, swoją formacją defensywną, którą nazwał "obroną Częstochowy":

Oborna częstochowy Ustaw Ligę

Kto ma ochotę zaskoczyć ją "atakiem serca" lub ewentualnie "pomocą społeczną" niech zapisuje się do ligi. 


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/