Berlusconi: Zwycięstwo po kontrowersjach cieszy jeszcze bardziej

Tuż po zakończeniu spotkania AC Milan – Juventus Turyn dziennikarze Milannews zadali prezesowi mediolańskiego klubu kilka pytań.

„Pokonanie Juventusu po kontrowersyjnym karnym smakuje jeszcze lepiej. O wyborze Montolivo na kapitana zadecydował cały zespół, dlatego taka a nie inna decyzja. Van Basten? Wraz z nim powróciły cudowne wspomnienia z przeszłości. W całej historii piłki nożnej, były trzy zespoły, które naznaczyły tę historię. Ajax Crujiffa, AC Milan za czasów Van Bastena i obecna FC Barcelona. Każdy chce grać jak oni. Allegri wie o tym bardzo dobrze. Juventus gra bardzo solidnie, a trener Conte jest niezwykłym menadżerem.  Obecnie zrezygnowaliśmy z dotychczasowej taktyki i chcemy grać trójką z przodu. Bojan, El Shaarawy i ktoś z dwójki Pato, Robinho będzie występować w ataku. Pato? Nigdy nie żałowałem, że go nie sprzedałem. Tevez nigdy mi się nie podobał. Chcemy, aby nasz zespół tworzyli młodzi ludzie. Cassano? On nie chciał być z nami, więc odszedł”.

 

Źródło: Milannews.it


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Patryk Gęsicki
Student V roku politologii myślący poważnie o dziennikarstwie sportowym. Pasje? Jest ich mnóstwo. Public Relations, piłka nożna, siatkówka (czynnie i biernie), muzyka (głównie R&B, pop, dance), psychologia, film, radio. Pracowałem już w takich serwisach jak fcb24.com, transfery.info, dumakatalonii.pl, od niedawna gościnnie piszę dla pubsport.pl.