Bez polskiej drużyny mieszanej w Falun

Polska drużyna mieszana nie wystartuje w konkursie skoków narciarskich na MŚ w Falun. Powodem są słabe występy polskich zawodniczek na MŚ juniorów w Ałaty, które miały być dla nich kwalifikacją na seniorskie mistrzostwa w Szwecji. 

O tym, że Magdalena Pałasz i Joanna Szwab nie pojadą do Falun poinformował trener zawodniczek Sławomir Hankus w rozmowie ze skijumping.pl. Podczas konkursu o mistrzostwo świata juniorek w Ałmaty Szwab zajęła ostatnie miejsce, a Pałasz w ogóle nie wystartowała. 

Celem minimum na MŚJ miało być wejście obu zawodniczek do drugiej serii. Planu nie udało się zrealizować, co oznacza w praktyce zakończenie sezonu dla naszych reprezentantek, które nie wystąpią w Falun. Co za tym idzie, w konkursie mieszanym nie zobaczymy polskiej drużyny.

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz