BVB pewne tytułu?

BVB pewne tytułu? Coraz głośniej się ostatnio mówi o zdobyciu mistrzostwa Niemiec przez Borussię Dortmund. Jest to na pewno uzasadnione , bo Borussia idzie przez ligę jak burza i ma , aż 12 punktów przewagi nad drugim Hannoverem 96.

W Borussii o tytule nie mówią. Skupiają się na każdym kolejnym meczu. Oczywiście siedzi to w głowach piłkarzy. Mimo to wiele ludzi już przyznaje tytuł dortmundczykom. Nawet gracze Bayernu powtarzają w ciąż , że mogą grać (przy takiej BVB) tylko o drugą pozycję. To samo mówi Van Gaal.  Uważam , że kluczowa mogła być ta kolejka , gdzie BVB powiększyło swoją przewagę nad drugim zespołem do 12 punktów. Tym zespołem jest Hannover , który (wg.mnie) jest drużynaą absolutnie niezdolną do walki o majstra.

Dodatkowo Borussie napędzają zwycięstwa , są w takiej formie , że nie wiem  kto może ich powstrzymać. A nawet jeśli , przytrafi jej się jedna , dwie porażki to i tak wciąż przewaga będzie duża , a zwłaszcza jeśli przeciwnicy (tak jak teraz) będą się potykać i tracić punkty. Przecież nawet w tej kolejce , gdzie wydawało się , że jeszcze jest szansa wszyscy rywale Borussen się potknęli ( z wyjątkiem Hannoveru). Bayern zremisował z Wolsburgiem , Mainz uległo Stuggartowi  , a Leverkusen przegrało właśnie z BVB. Mistrz więc coraz bliżej ,a meczy jeszcze sporo????.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Daniel Flak
Mam czternaście lat. Uwielbiam sport, a w szczególności piłkę nożną, w której zakochałem się oglądając w telewizji Mistrzostwa Świata w Niemczech. Od tego czasu regularnie trenuje i gram w klubie, obecnie w Rakowie Częstochowa. Oprócz tego, wielką przyjemność sprawia mi pisanie o futbolu. W przyszłości chciałbym zostać dziennikarzem sportowym. Prowadzę bloga, na którego serdecznie zapraszam: http://daniel99.blox.pl/html
http://daniel99.blox.pl