Być albo nie być, Polacy grają z Niemcami o wyjazd MŚ

W sobotę o 15:15 w Magdeburgu wielkie handballowe emocje – Niemcy vs. Polska, czyli mecz o awans do finałów mistrzostw świata Katar 2015. W pierwszym spotkaniu Polacy wygrali 25:24 i są minimalnie bliżej sukcesu.

Minimalna zaliczka z pierwszego meczu nie daje drużynie Michaela Bieglera żadnej pewności co do awansu. Polacy w sobotę w Gdańsku grali nierówno, po pierwszej słabszej połowie odrobili straty i wyszli na trzybramkowe prowadzenie. Ostatecznie jednak zwyciężyli najmniejszą możliwą różnicą i walka w rewanżu zapowiada się pasjonująco. 

W składzie reprezentacji Polski na ten mecz znalazł się Krzysztof Lijewski, co dziwne nie ma natomiast Mariusza Jurkiewicza – najlepszego strzelca konfrontacji w Ergo Arenie. Zawodnik ten pojechał z drużyną do Niemiec, ale nie został zgłoszony do meczowej "szesnastki". 

Poczatek meczu Niemcy – Polska o 15:15, transmisja w Polsacie Sport.

Terminarz i wyniki eliminacji MŚ 2015 >>


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/