Być albo nie być, Polacy grają z Niemcami o wyjazd MŚ

W sobotę o 15:15 w Magdeburgu wielkie handballowe emocje – Niemcy vs. Polska, czyli mecz o awans do finałów mistrzostw świata Katar 2015. W pierwszym spotkaniu Polacy wygrali 25:24 i są minimalnie bliżej sukcesu.

Minimalna zaliczka z pierwszego meczu nie daje drużynie Michaela Bieglera żadnej pewności co do awansu. Polacy w sobotę w Gdańsku grali nierówno, po pierwszej słabszej połowie odrobili straty i wyszli na trzybramkowe prowadzenie. Ostatecznie jednak zwyciężyli najmniejszą możliwą różnicą i walka w rewanżu zapowiada się pasjonująco. 

W składzie reprezentacji Polski na ten mecz znalazł się Krzysztof Lijewski, co dziwne nie ma natomiast Mariusza Jurkiewicza – najlepszego strzelca konfrontacji w Ergo Arenie. Zawodnik ten pojechał z drużyną do Niemiec, ale nie został zgłoszony do meczowej "szesnastki". 

Poczatek meczu Niemcy – Polska o 15:15, transmisja w Polsacie Sport.

Terminarz i wyniki eliminacji MŚ 2015 >>

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz