Cudu nie było. Cracovia rozbita przez Lecha

Cracovia Kraków przegrała u siebie 0:3 z Lechem Poznań w meczu T-Mobile Ekstraklasy. Sprawdź zapis relacji na żywo z portalu pubsport.pl oraz bramki jakie padały w tym meczu. 


ZAPOWIEDŹ MECZU:
Od kilkunastu dni Cracovia ma nowego trenera. Dariusz Pasieka, 30 godzin po objęciu funkcji pokonał Górnika Zabrze 1:0. Jak sam mówi, jego zespół poczuł krew i chce kolejnych sukcesów.

„Niech pan nie pisze, że jak wampiry, bo zaraz się zacznie – Wampiry Pasieki” – mówił trener Przeglądowi Sportowemu.

Jeżeli miałby przed spotkaniem motywować filmem, to puściłby coś z przesłaniem „wiara czyni cuda”. Czy faktycznie pokonanie dzisiejszego rywala będzie cudem?

Na przeciw stanie co prawda Lech, mający za sobą fantastyczne wejście w sezon. Po formie sprzed kilku kolejek pozostało już jednak tylko wspomnienie. Podopieczni Bakero przegrali trzy z ostatnich czterech spotkań, teraz wierzą w przełamanie. Problemem może być trudny teren – na Cracovii Kolejorz wygrał tylko dwa razy w historii ligowych meczów. Jak będzie tym razem? Przekonaj się z naszej relacji:


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/