Czas powiedzieć „do widzenia”

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska przegrała z Włoszką Robertą Vinci 1:6 4:6 i odpadła z wielkoszlemowego turnieju US Open. Vinci zagra w ćwierćfinale tej imprezy ze swoją rodaczką i deblową partnerką – Sarą Errani.

Od początku spotkania Radwańska grała słabo i była tłem dla rywalki. Nic dziwnego, że w takiej dyspozycji przegrała pierwszego seta 1:6. W drugiej partii nieco poprawiła swą grę, zdobywała więcej punktów i do stanu 4:5 toczyła dość wyrównaną walkę. Wówczas jednak przegrała swój gem serwisowy, co sprawiło, że Włoszka mogła świętować największy sukces w karierze.