Czwartek na US Open: deblistka Kania jedyną Polką na korcie

W czwartym dniu US Open 2014 jedynym polskim akcentem będzie deblowy występ Pauli Kani, która wraz ze Słowaczką Husarovą powalczy o drugą rundę z duetem Jovanovski/Puig. Prezentujemy plan gier na czwartek.

Arthur Ashe Stadium od 17:00:
1. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2 
Christina McHale (USA) vs. Victoria Azarenka (BLR)[16] 
2. SINGIEL KOBIETRUNDA
Serena Williams (USA)[1] vs. Vania King (USA) 
3. SINGIEL MĘŻCZYZNRUNDA
Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Paul-Henri Mathieu (FRA) 
4. SINGIEL MĘŻCZYZNRUNDA 2
 
Matthias Bachinger (GER) vs. Andy Murray (GBR)[8] 
5. SINGIEL KOBIETRUNDA
Sorana Cirstea (ROU) vs. Eugenie Bouchard (CAN)[7] 

DRABINKA KOBIECEGO US OPEN >>

Louis Armstrong Stadium od 17:00:
1. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Karolina Pliskova (CZE) vs. Ana Ivanovic (SRB)[8] 
2. SINGIEL MĘŻCZYZN – RUNDA 2
Jan-Lennard Struff (GER) vs. John Isner (USA)[13] 
3. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Aleksandra Krunic (SRB) vs. Madison Keys (USA)[27] 
4. SINGIEL MĘŻCZYZNRUNDA 2
Peter Gojowczyk (GER) vs. Milos Raonic (CAN)[5] 

DRABINKA MĘSKIEGU US OPEN >>

Grandstand od 17:00:
1. SINGIEL MĘŻCZYZN – RUNDA 2
Kei Nishikori (JPN)[10] vs. Pablo Andujar (ESP) 
2. SINGIEL MĘŻCZYZN – RUNDA 2
Jo-Wilfried Tsonga (FRA)[9] vs. Aleksandr Nedovyesov (KAZ) 
3. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Petra Kvitova (CZE)[3] vs. Petra Cetkovska (CZE) 
4. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Timea Babos (HUN)[7]/Kristina Mladenovic (FRA)[7] vs. Venus Williams (USA)/Serena Williams (USA) 

Kort 4 od 17:00:
1. DEBEL MĘŻCZYZN – RUNDA 1
Jared Donaldson (USA)/Michael Russell (USA) vs. Stefan Kozlov (USA)/Noah Rubin (USA) 
2. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Asia Muhammad (USA)/Taylor Townsend (USA)  vs. Anabel Medina Garrigues (ESP)[13] /Yaroslava Shvedova (KAZ)[13] 
3. MIKST – RUNDA 1
Christina McHale (USA)/Stefan Kozlov (USA)  vs. Julia Goerges (GER)[7]/Nenad Zimonjic (SRB)[7] 
4. DEBEL MĘŻCZYZN – RUNDA 1
Steve Johnson (USA)/Sam Querrey (USA)  vs. Ivan Dodig (CRO)[4]/Marcelo Melo (BRA)[4] 

Kort 5 od 17:00:
1. SINGIEL MĘŻCZYZN – RUNDA 2
Philipp Kohlschreiber (GER)[22] vs. Michael Llodra (FRA) 
2. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Marina Erakovic (NZL) vs. Elena Vesnina (RUS) 
3. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Samantha Stosur (AUS)[24] vs. Kaia Kanepi (EST) 
4. SINGIEL MĘŻCZYZN – RUNDA 2
Nick Kyrgios (AUS) vs. Andreas Seppi (ITA) 

Kort 6 od 17:00:
1. DEBEL MĘŻCZYZN – RUNDA 1
Vasek Pospisil (CAN)[8]/Jack Sock (USA)[8]  vs. Henri Kontinen (FIN)/Jarkko Nieminen (FIN) 
2. DEBEL MĘŻCZYZN – RUNDA 1
Maximo Gonzalez (ARG)/Diego Schwartzman (ARG)  vs. Alexander Peya (AUT)[2]/Bruno Soares (BRA)[2] 
3. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Sara Errani (ITA)[1] /Roberta Vinci (ITA)[1] vs. Andreja Klepac (SLO) /Maria-Teresa Torro-Flor (ESP) 
4. SINGIEL MĘŻCZYZN – RUNDA 2
Borna Coric (CRO) vs. Victor Estrella Burgos (DOM) 

Kort 7 od 17:00:
1. DEBEL MĘŻCZYZN – RUNDA 1
Austin Krajicek (USA)/John-Patrick Smith (AUS)  vs. Bradley Klahn (USA)/Tim Smyczek (USA) 
2. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Barbora Zahlavova Strycova (CZE)[30] vs. Monica Niculescu (ROU) 
3. MIKST – RUNDA 1
Lauren Davis (USA)/Nicholas Monroe (USA)  vs. Katarina Srebotnik (SLO)[6]/Rohan Bopanna (IND)[6] 
4. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Martina Hingis (SUI)/Flavia Pennetta (ITA)  vs. Andrea Petkovic (GER)/Magdalena Rybarikova (SVK) 

Kort 8 od 17:00:
1. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Jelena Jankovic (SRB)/Klara Koukalova (CZE)  vs. Shuko Aoyama (JPN)/Kurumi Nara (JPN) 
2. DEBEL MĘŻCZYZN – RUNDA 1
Mikhail Kukushkin (KAZ)/Michael Venus (NZL)  vs. Feliciano Lopez (ESP)/Juan Monaco (ARG) 
3. DEBEL MĘŻCZYZN – RUNDA 1
Dusan Lajovic (SRB)-Joao Sousa (POR)  vs. Marcos Giron (USA)-Kevin King (USA) 
4. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Belinda Bencic (SUI)/Jana Cepelova (SVK)  vs. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[15]-Lucie Safarova (CZE)[15]

Kort 10 od 17:00:
1. DEBEL MĘŻCZYZN – RUNDA 1
Scott Lipsky (USA)/Rajeev Ram (USA)  vs. Jamie Murray (GBR)[15]/John Peers (AUS)[15] 
2. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Janette Husarova (SVK)/Paula Kania (POL)  vs. Bojana Jovanovski (SRB)/Monica Puig (PUR) 
3. MIKST – RUNDA 1
Melanie Oudin (USA)/Rajeev Ram (USA)  vs. Alize Cornet (FRA)/Treat Huey (PHI) 
4. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Varvara Lepchenko (USA)/Saisai Zheng (CHN)  vs. Jennifer Brady (USA)/Samantha Crawford (USA) 
5. DEBEL MĘŻCZYZN – RUNDA 1
Lukas Dlouhy (CZE)/Martin Klizan (SVK)  vs. Jan-Lennard Struff (GER)/Dominic Thiem (AUT) 

Kort 11 od 17:00:
1. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Flavia Pennetta (ITA)[11] vs. Shelby Rogers (USA) 
2. SINGIEL MĘŻCZYZN – RUNDA 2
Pablo Carreno Busta (ESP) vs. Benoit Paire (FRA) 
3. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Coco Vandeweghe (USA) vs. Carla Suarez Navarro (ESP)[15] 
4. SINGIEL MĘŻCZYZN – RUNDA 2
Fernando Verdasco (ESP)[31] vs. Andrey Kuznetsov (RUS) 

Kort 12 od 17:00:
1. DEBEL MĘŻCZYZN – RUNDA 1
Jean-Julien Rojer (NED)[9]/Horia Tecau (ROU)[9]  vs. Jesse Huta Galung (NED)/Rameez Junaid (AUS) 
2. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Lucie Hradecka (CZE)[11]/Michaella Krajicek (NED)[11]  vs. Tereza Smitkova (CZE)/Stephanie Vogt (LIE) 
3. MIKST – RUNDA 1
Anna-Lena Groenefeld (GER)/Jean-Julien Rojer (NED)  vs. Cara Black (ZIM)[3]/Leander Paes (IND)[3] 
4. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Hao-Ching Chan (TPE)[14]/Yung-Jan Chan (TPE)[14]  vs. Timea Bacsinszky (SUI)/Donna Vekic (CRO) 

Kort 13 od 17:00:
1. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Casey Dellacqua (AUS)[29] vs. Qiang Wang (CHN) 
2. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Varvara Lepchenko (USA) vs. Mona Barthel (GER) 
3. SINGIEL MĘŻCZYZN – RUNDA 2
Matthew Ebden (AUS) vs. Leonardo Mayer (ARG)[23] 
4. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Polona Hercog (SLO) vs. Ekaterina Makarova (RUS)[17] 

Kort 14 od 17:00:
1. DEBEL MĘŻCZYZN – RUNDA 1
Frantisek Cermak (CZE)/Jaroslav Levinsky (CZE)  vs. Marin Draganja (CRO)/Florin Mergea (ROU) 
2. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Irina-Camelia Begu (ROU)/Karin Knapp (ITA)  vs. Su-Wei Hsieh (TPE)[2]/Shuai Peng (CHN)[2] 
3. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Alla Kudryavtseva (RUS)[9]/Anastasia Rodionova (AUS)[9]  vs. Raluca Olaru (ROU)/Stefanie Voegele (SUI) 
4. MIKST – RUNDA 1
Casey Dellacqua (AUS)/Jamie Murray (GBR)  vs. Elina Svitolina (UKR)/Florin Mergea (ROU) 

Kort 15 od 17:00:
1. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Darija Jurak (CRO)/Megan Moulton-Levy (USA)  vs. Yuliya Beygelzimer (UKR)/Yvonne Meusburger (AUT) 
2. DEBEL MĘŻCZYZN – RUNDA 1
Nicolas Barrientos (COL)/Santiago Giraldo (COL)  vs. Andrey Golubev (KAZ)/Denis Istomin (UZB) 
3. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Andrea Hlavackova (CZE)[8]/Jie Zheng (CHN)[8]  vs. Kiki Bertens (NED)/Shahar Peer (ISR) 
4. DEBEL KOBIET – RUNDA 1
Dominika Cibulkova (SVK)/Mirjana Lucic-Baroni (CRO)  vs. Caroline Garcia (FRA)/Monica Niculescu (ROU) 

Kort 17 od 17:00:
1. SINGIEL MĘŻCZYZN – RUNDA 2
Sam Querrey (USA) vs. Guillermo Garcia-Lopez (ESP)[28] 
2. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Nicole Gibbs (USA) vs. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)[23] 
3. SINGIEL MĘŻCZYZN – RUNDA 2
Simone Bolelli (ITA) vs. Tommy Robredo (ESP)[16] 
4. SINGIEL KOBIET – RUNDA 2
Catherine Bellis (USA) vs. Zarina Diyas (KAZ) 


pubsport.pl
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/