Damien Perquis w narodowej kadrze

Każdy kto choć troszkę interesuje się reprezentacyjną piłką nożną doskonale wie, że największym problemem polskiej piłki jest obrona. Dziurawa obrona. Jak obliczyli redaktorzy „Super Expressu” tak tragicznie nie było od dawna, od trzynastu lat. Polscy piłkarze w czternastu ostatnich meczach stracili aż 22 bramki. Gorzej było tylko za czasów A. Piechnicza, kiedy to reprezentacja straciła 4 bramki więcej (to tak jakby zagrać 45 minut więcej z Hiszpanią).

Na horyzoncie pojawia się jednak optymizm. Polska może mieć solidnego i dobrego obrońcę. Jest nim, aktualnie w wyśmienitej formie, zawodnik Sochaux, którego babcia była Polką. Damien Perquis, bo o nim mowa, stara się o polskie obywatelstwo i już wkrótce może zasilić kadrę Franciszka Smudy. Czy będzie on naszym wybawieniem? Czy dzięki niemu wyniki, a właściwie ilość straconych bramek zmniejszy się?? Czy kibice będą mieć więcej powodów do radości?? Oby, bo póki co odnoszę wrażenie, że nasi najlepsi obrońcy zostali pod krzyżem…


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/