Do ZIO Soczi 2014 pozostało 100 dni

Soczi 2014

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014 rozpoczną się za 100 dni. Dla Polski mogą to być historyczne i rekordowe pod względem medali zawody.

Reprezentacja Polski może być bardzo liczna i dobra „jakościowo”. Szans na medale będziemy upatrywać w kilku dyscyplinach. Już nie tylko skoczkowie i Justyna Kowalczyk mogą sprawić nam sporo radości. Na podium stać także łyżwiarzy szybkich czy biathlonistki. Cztery lata temu z Vancouver przywieźliśmy sześć krążków.

Igrzyska dla biało-czerwonych kibiców pokaże stacja TVP. Na kanałach TVP 1, TVP 2, TVP Sport, TVP Info a także na stronie internetowej sport.tvp.pl zapowiadane jest 500 godzin transmisji.

PubSport.pl także będzie szeroko informował o wydarzeniach rosyjskim kurorcie Soczi. Przygotowaliśmy już specjalną stronę poświęconą temu wydarzeniu. Uzupełnione są już także terminarze – zbiorczy oraz dla poszczególnych dyscyplin. Wkrótce zamierzamy także opublikować plan transmisji na antenach telewizji publicznej oraz rozpiskę ze startami Polaków. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej witryny.

Soczi 2014 – strona główna >>

Kalendarz dzień po dniu >>
Terminarz konkurencji finałowych >>
Klasyfikacja medalowa >>
Plan transmisji >>


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/