Dodatkowe źródło adrenaliny

Każdy miłośnik sportu przyzna na pewno, że możliwość oglądania zmagań ulubionych zawodników zapewnia mu prawdziwe emocje. Jednak niektórzy oprócz samego obserwowania rozgrywek chcą również dokonać zakładów bukmacherskich, co niewątpliwie jest dodatkowym źródłem adrenaliny.

Przede wszystkim należy pamiętać, że bukmacherzy naziemni odwiedzani są bardzo często nie tylko w celu obstawienia zwycięskiej drużyny, ale po to, by spotkać się ze znajomymi. Możliwość porozmawiania z kolegami oraz niesamowita atmosfera panująca w tego typu miejscach sprawiają, że głownie starsi gracze chętnie tam przebywają, a możliwość zdobycia dodatkowych środków z racji trafnego wytypowania drużyny to tylko dodatek.

Postawienie wybranej sumy na wytypowaną przez siebie drużynę, to nie jedyna możliwość, z jakiej skorzystać można u bukmachera. Tego typu placówki starają się przyciągnąć jak największą liczbę klientów, przygotowując dla nich specjalne promocje. Podobną ofertę mogą zaproponować bukmacherzy Internetowi – po prostu dowiedz się, jak obstawiać zakłady i odbierz bonusowy kod. Dodatkowe kwoty do wykorzystania z pewnością będą dużą zachętą dla niezdecydowanych graczy, a później można korzystać także z programów lojalnościowych. Każda wizyta w punkcie i obstawiane zakłady przekładają się na możliwość darmowego obstawiania w przyszłości, albo drobne upominki. Nie można też zapominać, że wizyta u bukmachera naziemnego to jedyna okazja, aby postawić na drużyny należące do amatorskiej ligi. Takiej możliwości z całą pewnością nie daje żaden portal internetowy, gdzie zakłady przyjmowane są wyłącznie na profesjonalistów.

Miłośnicy zakładów sportowych z pewnością wiedzą, że muszą zapłacić podatek od gier wynoszący aż 12%. Co prawda można uniknąć podatku dochodowego (10%) rozbijając kupon na kilka mniejszych, ale ten pierwszy ze wspomnianych jest obowiązkowy. Z tego powodu straty ponoszone przez graczy mogą być bardzo duże, co dla niektórych stanowi dużą wadę tego typu rozrywki.

procent

Niestety, trzeba też liczyć się z wysokimi marżami oraz raczej niskimi kursami. Bukmacherzy Internetowi często mają lepszą ofertę, a firmy zagraniczne zarejestrowane w niektórych krajach oferują zakłady bez konieczności zapłaty podatku od gier. Czy warto więc decydować się na taką formę rozrywki? Jak już zostało wspomniane na początku – bukmacherzy naziemni to nie tylko możliwość postawienia zakładów, ale również miejsce spotkań miłośników piłki nożnej. Osoby, które cenią takie miejsca właśnie ze względu na okazję do porozmawiania ze znajomymi z pewnością będą stałymi klientami. Poza tym warto pamiętać, że sport potrafi dostarczyć prawdziwych emocji nie tylko w sytuacji, gdy postawisz na wybraną drużynę sporą sumę, ale także podczas oglądania meczu. Niezależnie od tego, czy jesteś na stadionie, spotykasz się ze znajomymi w barze, czy też śledzisz rozgrywki na ekranie swojego telewizora, mecz reprezentacji polski na pewno będzie budził mnóstwo emocji.

wpis gościnny

Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/