Eden Hazard w Chelsea!

Eden Hazard za pośrednictwem twittera zakomunikował, że przenosi się do zdobywcy pucharu Ligi Mistrzów – Chelsea FC!

Reprezentant Belgii za pośrednictwem serwisu społecznościowego uciął narastające wokół niego plotki i zakończył sagę transferową, choć nie najdłuższą, bo przecież ta z Ceskiem Fabregasem trwała nieco dłużej, a i Neymar oraz Lucas, których reprezentuje agent Wagner Ribeiro pretendują do miana najgłośniejszych transferów. Swoją drogą, obaj chcą pozostać w Brazylii do 2014 roku, czyli do czasu mundialu, grają na czas?

Eden Hazard kilkanaście godzin wcześniej informował o podjęciu ostatecznej decyzji, ale aż do teraz trzymał Europę w napięciu. Walczyły o niego kluby z Manchesteru, City i United. Obaj polegli na ostatniej prostej. Wygrał triumfator Champions League.

Ofensywny pomocnik opuszcza Lille OSC po pięciu sezonach spędzonych na Stadium Nord. W tym sezonie doprowadził klub do trzeciego miejsca w Ligue 1, walnie przyczyniając się do miejsca na pudle swoimi 20 trafieniami. ”Les Dogues” w eliminacjach LM zagrają już bez niego.

Ps. Żarcik Hazarda, bawi się z nami, czy też rzeczywiście jest już blisko Stamford Bridge?


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Kasia Bącalska
Dziennikarstwem zainteresowałam się paradoksalnie w klasie dziennikarskiej. Zaczynałam od organizacji wydarzeń kulturalnych w Katowicach m.in (Tydzień Teatrów Lalkowych), reportaży z "dzielnicy", felietonów sportowych dla gazetki szkolnej i tekstów "do szuflady". Przestało mi to wystarczać i zaczęłam publikować na pubsport.pl (znaleźć mnie też możecie na blogu - jedenastunamurawie.blox.pl) oraz na portalu transfery.info. W marcu tego roku poprowadziłam prezentację zawodników GKS Katowice wespół z Radosławem Bryłką - rzecznikiem klubu. Od października studentka.....choć jeszcze nie wie jaki kierunek i lokalizację weźmie na ster.
http://jedenastunamurawie.blox.pl/html