Jesteś tutaj
Główna > EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych 2015/16

ehf cl logoPrezentujemy grupy, tabele, terminarze i wyniki Ligi Mistrzów piłki ręcznej mężczyzn 2015/16. W rozgrywkach wezmą udział dwa polskie zespoły – Vive Tauron Kielce oraz Orlen Wisła Płock.

 

[tab:Grupa A]

 DrużynaPKTMeczeWRP
PSG Handball24141202
MKB-MVM Veszprem23141112
SG Flensburg-Handewitt20141004
THW Kiel1714815
HC Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb1114518
ORLEN WISŁA PŁOCK8142210
Celje Pivovarna Lasko7143110
Besiktas Jimnastik Kulubu2141013

TERMINARZ:

17.09.2015: Zagrzeb – THW Kiel 29:22
19.09.2015: Orlen Wisła Płock – Veszprem 27:27 (11:13)
19.09.2015: Flensburg – PSG 39:32
19.09.2015: Besiktas – Celje 24:30

26.09.2015: Veszprem – Flensburg 28:24
26.09.2015: Celje – Zagrzeb 20:21
27.09.2015: PSG – Orlen Wisła Płock 29:24 (16:13)
27.09.2015:
THW Kiel – Besiktas 32:21

03.10.2015: Celje – Orlen Wisła Płock 25:28 (10:17)
03.10.2015: THW Kiel – Flensburg 27:23
03.10.2015: Besiktas – PSG 30:40
03.10.2015:
Zagrzeb – Veszprem 20:21

10.10.2015: Orlen Wisła Płock – THW Kiel 23:37 (8:18)
11.10.2015: Veszprem – Besiktas 33:25
11.10.2015: Flensburg – Celje 30:20 
11.10.2015:
PSG – Zagrzeb 34:23

14.10.2015: Flensburg – Besiktas 33:25
17.10.2015: Veszprem – Kiel 29:27
17.10.2015: Zagrzeb – Orlen Wisła Płock 29:25 (13:13)
18.10.2015:
Celje – PSG 30:32

21.10.2015: THW Kiel – Celje 35:32
24.10.2015: Besiktas – Zagrzeb 32:30
25.10.2015: PSG – Veszprem 29:27
25.10.2015: Orlen Wisła Płock – 
Flensburg 30:34 (13:17)

12.11.2015: THW Kiel  – PSG 26:30
15.11.2015: Celje – Veszprem 27:30
14.11.2015:  Orlen Wisła – Besiktas 32:26 (15:12)
11.11.2015:
Flensburg – Zagrzeb 28:27

21.11.2015: PSG – THW Kiel 37:30
21.11.2015: Veszprem – Celje 34:28
21.11.2015:  Besiktas – Orlen Wisła Płock 29:38 (15:19)
21.11.2015:
 Zagrzeb – Flensburg  23:30

28.11.2015: Celje – THW Kiel 23:23
28.11.2015: Veszprem – PSG 28:20
25.11.2015: Flensburg – Orlen Wisła Płock 27:25 (13:11)
25-29.11.2015:
Zagrzeb – Besiktas 32:26

6.12.2015: THW Kiel – Veszprem 25:24
6.12.2015: PSG – Celje 32:27
5.12.2015: Orlen Wisła Płock – Zagrzeb 23:23 (11:12)
6.12.2015:
Besiktas – Flensburg 26:34

14.02.2016: Flensburg – THW Kiel 37:27
13.02.2016:
Besiktas – Veszprem 34:38
10.02.2016: 
Zagrzeb – PSG 23:25
13.02.2016:
Orlen Wisła Płock – Celje 26:31 (12:17)

20.02.2016: Veszprem – Zagrzeb 27:25
20.02.2016:
PSG – Besiktas 40:28
21.02.2016:
Celje – Flensburg 26:30
17.02.2016:
THW Kiel – Orlen Wisła Płock 26:24 (14:14)

24.02.2016: Besiktas – THW Kiel 27:32
27.02.2016:
Flensburg – Veszprem 28:29
27.02.2016: Orlen Wisła Płock
– PSG 22:27
27.02.2016:
Zagrzeb – Celje 24:23

5.03.2016: Veszprem – Orlen Wisła Płock
3.03.2016:
THW Kiel – Zagrzeb 31:29
5.03.2016:
Celje – Besiktas  43:29
6.03.2016: PSG – Flensburg 35:32

Triumfator grupy awansuje do 1/4 finału, drużyny z miejsc 2-6 do 1/8.

[tab:Grupa B]

 DrużynaPKTMeczeWRP
FC Barcelona23141112
VIVE TAURON KIELCE2114932
Vardar Skopje1814905
Rhein-Neckar Loewen1714716
MOL-Pick Szeged1514716
Montpellier HB7143110
IFK Kristianstad7143110
KIF Kolding Kopenhaga4142012

TERMINARZ:

16.09.2015: Kristianstad – Kolding 33:26
20.09.2015: Pick – Vive Tauron Kielce 31:30 (17:14)
20.09.2015: Montpellier – Vardar 25:30
20.09.2015: Rhein-Neckar – Barcelona 22:21

26.09.2015: Vive Tauron Kielce – Montpellier 30:23 (12:11)
26.09.2015: Barcelona – Kristianstad 34:32
27.09.2015: Kolding – Rhein-Neckar 18:30
27.09.2015:
Vardar – Pick 27:23

30.09.2015: Rhein-Neckar – Vive Tauron Kielce 32:32 (19:15)
04.10.2015: Kristianstad – Vardar 25:30
04.10.2015: Pick – Barcelona 28:30
04.10.2015: Montpellier – Kolding 30:25

10.10.2015: Vive Tauron Kielce – Kristianstad 35:27 (20:12)
10.10.2015: Vardar – Rhein-Neckar 25:19
10.10.2015: Barcelona – Montpellier 37:27
11.10.2015: 
Kolding – Pick 22:27

17.10.2015: Montpellier – Kristianstad 30:26
17.10.2015: Rhein-Neckar – Pick 30:25
17.10.2015: Vive Tauron Kielce – Barcelona 30:30 (14:17)
18.10.2015:
Kolding – Vardar 33:31

24.10.2015: Barcelona – Kolding 28:25
22.10.2015: Kristianstad – Rhein-Neckar 32:29
24.10.2015: Pick – Montpellier 28:27
24.10.2015: 
Vardar – Vive Tauron Kielce 34:24 (18:14)

11-15.11.2015: Barcelona – Vardar 31:30
14.11.2015: PickKristianstad 35:28
15.11.2015: Montpellier – Rhein-Neckar 28:30
15.11.2015:
Kolding – VIve Tauron Kielce 25:33 (13:12)

18.11.2015: Rhein-Neckar – Montpellier 25:21
18.11.2015: Kristianstad – Pick 32:34
22.11.2015: Vardar – Barcelona 25:27
22.11.2015: Vive Tauron Kielce
– Kolding 33:31 (13:14)

26.11.2015: Rhein-Neckar – Kristianstad 29:20
28.11.2015: Vive Tauron Kielce – Vardar 23:20 (10:6)
29.11.2015: Kolding – Barcelona 28:36
29.11.2015:
Montpellier – Pick 29:29

5.12.2015: Barcelona – Vive Taruon Kielce 31:33 (19:16)
5.12.2015: Vardar – Kolding 34:24
5.12.2015: Pick – Rhein-Neckar 30:24
5.12.2015:
Kristianstad – Montpellier 29:30

14.02.2016: Montpellier – Barcelona 23:31
11.02.2016:
Kristianstad – Vive Tauron Kielce 35:35 (17:19)
11.02.2016:
 Rhein-Neckar – Vardar 28:27
14.02.2016:
Pick – Kolding 30:24

21.02.2016: Barcelona – Pick 30:25
20.02.2016: Vive Tauron Kielce –
Rhein-Neckar 28:27
20.02.2016:
Vardar – Kristianstad 28:27
21.02.2016:
Kolding – Montpellier 27:26

28.02.2016: Montpellier – Vive Tauron Kielce 27:32 (16:17)
28.02.2016:
Pick – Vardar 29:31
28.02.2016:
Rhein-Neckar – Kolding 24:20
25.02.2016:
Kristianstad – Barcelona 24:31

6.03.2016: Vive Tauron Kielce – Pick 27:26 (12:16)
5.03.2016:
Barcelona – Rhein-Neckar 26:20
6.03.2016:
Kolding – Kristianstad 21:30
5.03.2016:
Vardar – Montpellier 34:26

Triumfator grupy awansuje do 1/4 finału, drużyny z miejsc 2-6 do 1/8.

[tab:Grupa C]

 DrużynaPKTMWRP
Mieszkow Brześć1610802
Naturhouse La Rioja1410703
FC Porto1410703
Czechowskie Niedźwiedzie810406
Tatran Presov410208
Vojvodina410208

TERMINARZ:

17.09.2015: Niedźwiedzie – La Rioja 27:26
19.09.2015: Mieszkow – Vojvodina 34:22
19.09.2015: Porto – Tatran 33:23

26.09.2015: Tatran – Mieszkow 20:30
26.09.2015: La Rioja – Porto 30:23
26.09.2015: Vojvodiona – Niedźwiedzie 26:24

01.10.2015: Niedżwiedzie – Mieszkow 27:33
01.10.2015: Vojvodina – Porto 23:27
03.10.2015: La Rioja – Tatran 37:29

7.10.2015: Mieszkow – La Rioja 31:33
10.10.2015: Porto – Niedźwiedzie 31:27
10.10.2015: Presnov – Vojvodina 19:27

17.10.2015: Porto – Mieszkow 29:28
17.10.2015: Vojvodina – La Rioja 26:31
18.10.2015: Tatran – Niedźwiedzie 27:21

22.10.2015: Niedźwiedzie – Tatran 29:28
24.10.2015: Mieszkow – Porto 34:27
24.10.2015: La Rioja – Vojvodina 31:22

11.11.2015: Tatran – Porto 24:25
14.11.2015: Vojvodina – Mieszkow 26:35
14.11.2015: La Rioja – Niedźwiedzie 30:26

19.11.2015: Niedźwiedzie – Vojvodina  34:30
21.11.2015: Porto – La Rioja 35:31
21.11.2015: Mieszkow – Tatran 32:26

26.11.2015: Niedźwiedzie – Porto 30:29
26.11.2015: Vojvodina – Tatran 24:25
28.11.2015: La Rioja – Mieszkow 28:32

5.12.2015: Tatran – La Rioja 19:21
5.12.2015: Porto – Vojvodina 37:15
5.12.2015: Mieszkow – Niedżwiedzie 32:26

Dwie czołowe ekipy awansują do dalszych gier

[tab:Grupa D]

 DrużynaPKTMWRP
Motor Zaporoże1510712
Skjern Handbold1410622
Kadetten Schaffhausen1110514
HC Baia Mare910334
Elverum Handball Herrer710316
Metalurg Skopje410208

TERMINARZ:

17.09.2015: Kadetten – Elverum 30:31
19.09.2015: Motor – Metalurg 30:24
20.09.2015: Skjern – Baia Mare 32:28

26.09.2015: Metalurg – Kadetten 28:24
27.09.2015: Elverum – Skjern 23:37
27.09.2015: Baia Mare – Motor 35:30

03.10.2015: Metalurg – Elverum 22:19
04.10.2015: Motor – Skjern 31:26
04.10.2015: Baia Mare – Kadetten 31:31

8.10.2015: Kadetten – Motor 30:27
11.10.2015: Skjern – Metalurg 20:19
11.10.2015: Elverum – Baia Mare 28:28

15.10.2015: Kadetten – Skjern 24:30
18.10.2015: Baia Mare – Metalurg 21:20
18.10.2015: Elverum – Motor 29:30

24.10.2015: Motor – Elverum 33:30
24.10.2015: Skjern – Kadetten 25:29
25.10.2015: Metalurg – Baia Mare 21:23

15.11.2015: Baia Mare – Skjern 28:28
15.11.2015: Elverum – Kadetten 27:28
14.11.2015: Metalurg – Motor 21:23

19.11.2015: Motor – Baia Mare 25:23
21.11.2015: Skjern – Elverum 34:29
22.11.2015: Kadetten – Metalurg 27:19

28.11.2015: Motor – Kadetten 31:23
29.11.2015: Baia Mare – Elverum 24:29
29.11.2015: Metalurg – Skjern 24:25 

3.12.2015: Kadetten – Baia Mare 24:23
6.12.2015: Elverum – Metalurg 29:23
6.12.2015: Skjern – Motor 36:26

Dwie czołowe ekipy awansują do dalszych gier

[tab:El. C+D]

Termin: 29-06.03.2016

27/02/16: La Rioja – Motor 30:31
5/03/16: Motor – La Rioja 39:37
AWANS: Motor Zaporoże

28/02/16: Skjern – Mieszkow 31:31
5/03/16: Mieszkow – Skjern 27:23
AWANS: Mieszkow Brześć

AWANS: Triumfatorzy eliminacji awansują do 1/8 finału

[tab:1/8]

MECZE:

16/03/16: Orlen Wisła Płock – Vardar Skopje 30:30 (16:14)
26/03/16: Vardar – Orlen Wisła 25:24 (13:15)
AWANS: Vardar Skopje

19/03/16: Motor Zaporoże – MKB Veszprem 24:29
26/03/16: Veszprem – Motor 41:28
AWANS: Veszprem

19/03/16: PDT Zagrzeb – Rhein Neckar Lowen 23:24
27/03/16: Rhein-Neckar – PDT Zagrzeb 29:31
AWANS: PDT Zagrzeb

19/03/16: Montpellier – SG Flensburg 27:28
27/03/16: Flensburg – Montpellier 31:30
AWANS: Flensburg

19/03/16: Mieszkow Brześć – Vive Tauron Kielce 28:32 (14:12)
26/03/16: Vive Tauron – Mieszkow 33:30 (14:14)
AWANS: Vive Tauron Kielce

20/03/16: Pick Szeged – THW Kiel 33:29
23/03/16: Kiel – Szeged 29:36
AWANS: THW Kiel

TERMINY:

  1. mecze: 14-20.03.2016
  2. mecze: 21-27.03.2016

[tab:1/4]

23/04/16: Vardar Skopje – Veszprem 26:29 (9:12)
30/04/16: Veszprem – Vardar 30:30 (12:14)
AWANS: Veszprem

23/04/16: Zagrzeb – PSG 20:28 (13:16)
1/05/16: PSG – Zagrzeb 32:32 (16:13)
AWANS: PSG

23/04/16: Flensburg – VIVE TAURON KIELCE 28:28 (13:14)
27/04/16: VIVE TAURON – Flensburg 29:28 (14:13)
AWANS: VIVE TAURON KIELCE

24/04/16: THW Kiel – FC Barcelona 29:24 (16:12)
TBC: Barcelona – Kiel 33:30 (13:14)
AWANS: THW Kiel

[tab:FINAL 4]

GOSPODARZ: Kolonia /GER/

PÓŁFINAŁY:

28/05/16: PSG – Vive Tauron Kielce 26:28 (16:16)
28/05/16: THW Kiel – Veszprem 27:31 PD (15:12, 25:25)

O TRZECIE MIEJSCE: 

29/05/16: PSG – Kiel 29:27 (15:11)

FINAŁ

29/05/16: VIVE TAURON KIELCE – Veszprem 39:38 PK (13:17, 16:12, d. 6:6 k. 4:3)

Losowanie 3/05/16

[tab:END]

Edycja 2012/13 >>
Edycja 2013/14 >>
Edycja 2014/15 >>


pubsport.pl
Top