Jesteś tutaj

Grupy, tabele, terminarze i wyniki Ligi Mistrzów piłki ręcznej mężczyzn 2013/14.

[tab:FINAL 4]

31.05.2014 – półfinały

15:15 – FC Barcelona – Flensburg 36:36 k. 3:5
18:00 – THW Kiel – MKB Veszprem 29:26

1.06.2014 – FINAŁ i o 3. miejsce

15:15 – FC Barcelona – MKB Veszprem 26:25 o trzecie miejsce
18:00 – THW Kiel – SC Flensburg 28:30 – FINAŁ

Turniej w Kolonii (GER)

[tab:Grupa B]

Lp. Drużyna Pkt M W R P Gole Str. +/-
1.  THW Kiel 17 10 9 1 1 298 268 30
2. Kolding Kopenhaga 14 10 7 0 3 249 240 9
3.  Vive Targi Kielce 13 10 6 1 3 307 276 31
4.  Orlen Wisła Płock 8 10 4 0 6 275 277 -2
5.  FC Porto 5 10 2 1 7 241 278 -37
6.  Dunkerque Handball 3 10 1 1 8 237 268 -31

Terminarz:

22/09/13: VIVE TARGI – Dunkerque 33:23 (15:11)
22/09/13: ORLEN WISŁA – THW Kiel 33:34 (14:14)
22/09/13: Kolding – FC Porto 25:20

29/09/13: Kiel – Kolding 29:26
29/09/13: VIVE TARGI- FC Porto 35:23 (16:13)
28/09/13: Dunkerque – ORLEN WISŁA 25:28 (13:15)

12/10/13: Kiel – FC Porto 27:31
13/10/13: ORLEN WISŁA – VIVE TARGI 28:30 (17:16)
13/10/13: Dunkerque – Kolding 18:20

20/10/13: FC Porto – Dunkerque 22:21
20/10/13: Kolding – ORLEN WISŁA 23:22 (13:11)
19/10/13: VIVE TARGI – THW Kiel  34:29 (17:11)

17/11/13: Kolding – VIVE TARGI 29:23 (17:12)
17/11/13: Dunkerque – Kiel 21:29
16/11/13: FC Porto – ORLEN WISŁA 20:24 (9:14)

24/11/13: VIVE TARGI – Kolding 25:26 (15:15)
20/11/13: Kiel – Dunkerque 28:25
21/11/13: ORLEN WISŁA – FC Porto 28:22 (12:10)

30/11/13: Dunkerque – VIVE TARGI 30:25 (12:15)
01/12/13: Kiel – ORLEN WISŁA 34:25 (16:11)
30/11/13: FC Porto – Kolding 27:24

7/02/14: FC Porto – VIVE TARGI 30:35 (14:16)
9/02/14: Kolding – Kiel 24:26
6/02/14: ORLEN WISŁA – Dunkerque 32:25 (16:13)

15/02/14: Dunkerque – FC Porto 25:25
13/02/14: ORLEN WISŁA – Kolding 25:26 (8:10)
16/02/14: THW Kiel – VIVE TARGI 28:28 (13:16)

19/02/14: FC Porto – Kiel 30:25
23/02/14: VIVE TARGI – ORLEN WISŁA 38:30 (20:12)
123/02/14: Kolding – Dunkerque 26:24

[tab:Grupa A]

Lp. Drużyna Pkt M W R P Gole Str. +/-
1.  MKB Veszprem 17 10 8 1 1 303 243 60
2.  Rhein Neckar Loewen 16 10 7 2 1 305 252 53
3.  Celje Pivovarna Lasko 9 10 4 1 5 269 272 -3
4.  Motor Zaporoże 9 10 4 1 5 277 296 -19
5.  Croatia Zagrzeb 8 10 4 0 6 267 282 -15
6.  SC Sankt Petersburg 1 10 0 1 9 216 292 -76

Terminarz:

19/09/13: Rhein Neckar – Motor 31:31
19/09/13: Petersburg – Veszprem 15:28
21/09/13: Croatia – Celje Pivovarna 24:21

26/09/13: Motor – Croatia 31:30
28/09/13: Celje Pivovarna – Petersburg 29:22
29/09/13: Veszprem – Rhein Neckar 30:29

12/10/13: Petersburg – Croatia 24:35
12/10/13: Celje Pivovarna – Rhein Neckar 25:28
10/10/13: Veszprem – Motor 44:27

17/10/13: Motor – Celje Pivovarna 29:32
17/10/13: Rhein Neckar – Petersburg 31:17
20/10/13: Croatia – Veszprem 22:33

17/11/13: Celje Pivovarna – Veszprem 26:31
17/11/13: Motor – Petersburg 29:24
14/11/13:  Rhein Neckar – Croatia 34:26

23/11/13: Croatia – Rhein Neckar 24:28
23/11/13: Veszprem – Celje Pivovarna 27:26
21/11/13: Petersburg – Motor 18:24

30/11/13: Celje Pivovarna – Croatia 26:20
30/11/13: Veszprem – Petersburg 29:20
28/11/13: Motor – Rhein Neckar 26:32

9/02/14: Rhein Neckar – Veszprem 25:25
8/02/14: Croatia – Motor 33:27
8/02/14: Petersburg – Celje Pivovarna 29:29

15/02/14: Celje Pivovarna – Motor 30:27
15/02/14: Petersburg – Rhein Neckar 23:32
15/02/14: Veszsprem – Croatia 34:27

22/02/14: Motor – Veszprem 26:22
22/02/14: Croatia – Petersburg 26:24
20/02/14: Rhein Neckar – Celje Pivovarna 35:25

[tab:Grupa C]

Lp. Drużyna Pkt M W R P Gole Str. +/-
1.  FC Barcelona 17 10 8 1 348 256 92
2.  Paris Saint Germain 13 10 6 3 315 288 27
3.  Metalurg Skopje 12 10 5 2 3 256 265 -9
4.  Vardar Skopje 10 10 4 4 269 263 6
5.  Dinamo Mińsk 7 10 3 1 6 266 295 -29
6.  Wacker Thun 1 10 0 9 242 329 -87

Terminarz:

21/09/13: PSG – Dinamo 34:30
21/09/13: Vacker – Metalurg 22:23
21/09/13: Vardar – Barcelona 29:29

25/09/13: Dinamo – Vardar 26:24
28/09/13: Barcelona – Wacker 45:26
28/09/13: Metalurg – PSG 28:26

12/10/13: Barcelona – Metalurg 35:17
13/10/13: Vardar – PSG 24:24
10/10/13: Dinamo – Wacker 27:20

20/10/13:  Metalurg – Dinamo 33:29
19/10/13: Wacker  – Vardar 24:37
20/10/13: PSG – Barcelona 29:33

17/11/13: Wacker – PSG 28:34
14/11/13: Dinamo – Barcelona 25:35
14/11/13: Metalurg – Vardar 22:27

23/11/13: PSG – Wacker 38:24
24/11/13: Vardar – Metalurg 18:26
23/11/13: Barcelona – Dinamo 35:25

01/12/13: Dinamo – PSG 29:35
30/11/13: Barcelona – Vardar 30:23
01/12/13:  Metalurg – Wacker 24:24

8/02/14: Wacker – Barcelona 23:39
8/02/14: PSG – Metalurg 32:29
9/02/14: Vardar – Dinamo 30:22

16/02/14: Dinamo – Metalurg 23:23
16/02/14: Vardar – Wacker 32:25
15/02/14: Barcelona – PSG 38:28

23/02/14: Metalurg – Barcelona 31:29
22/02/14: PSG – Vardar 35:35
23/02/14: Wacker – Dinamo 26:30

[tab:Grupa D]

Lp. Drużyna Pkt M W R P Gole Str. +/-
1.  HSV Hamburg 18 10 9 0 1 330 266 64
2.  SC Flensburg 17 10 8 1 1 314 272 42
3.  Aalborg 8 10 4 0 6 275 265 10
4.  Gorenje Valenje 8 10 4 0 5 307 320 -13
5.  Naturhouse La Rioja 6 10 3 2 5 292 320 -28
6.  DROTT Halmstad 1 10 0 1 9 289 364 -75

Terminarz:

21/09/13: La Rioja – HSV 24:33
21/09/13: Gorenje – DROTT 35:33
22/09/13: Flensburg – Aalborg 31:27

25/09/13: DROTT  – Flensburg 27:37
26/09/13: HSV – Gorenje 41:32
29/09/13: Aalborg – La Rioja 28:24

13/10/13: Aalborg – HSV 26:28
13/10/13: Flensburg – Gorenje 35:31
13/10/13: DROTT – La Rioja 35:35

17/10/13: HSV – DROTT 39:30
19/10/13: La Rioja – Flensburg 32:32
16/10/13: Gorenje – Aalborg 25:30

16/11/13: La Rioja – Gorenje 34:31
17/11/13: DROTT – Aalborg 26:35
16/11/13: HSV – Flensburg 32:27

23/11/13: Gorenje – La Rioja 33:28
24/11/13: Aalborg – DROTT 37:23
21/11/13: Flensburg – HSV 27:24

27/11/13: DROTT – Gorenje 32:40
01/12/13: Aalborg – Flensburg 26:27
27/11/13: HSV – La Rioja 34:27

5-9/02/14: La Rioja – Aalborg
5-9/02/14: Gorenje – HSV
5-9/02/14: Flensburg – DROTT 33:25

12-16/02/14: DROTT – HSV 24:35
12-16/02/14: Flensburg – La Rioja 37:25
12-16/02/14: Aalborg – Gorenje 23:28

23/02/14: HSV – Aalborg 28:20
22/02/14: Gorenje – Flensburg 23:28
20/02/14: La Rioja – DROTT 38:34

[tab:1/8]

20/3/14: Motor Zaporoże – THW Kiel 28:31
30/3/14: THW Kiel – Motor Zaporoże 40:28
AWANS: THW KIEL

23/3/14: Aalborg Hanball – FC Barcelona 22:29
29/3/14: FC Barcelona – Aalborg Handball 31:20
AWANS: FC BARCELONA

22/3/14: Vardar Skopje – HSV Hamburg 28:28
30/3/14: HSV Hamburg – Vardar Skopje 29:30
AWANS: VARDAR SKOPJE

23/3/14: ORLEN WISŁA PŁOCK – MKB Veszprem 34:33 (16:16)
29/3/14: MKB Veszprem – ORLEN WISŁA PŁOCK 31:26 (16:11)
AWANS: MKB VESZPREM

22/3/14: Gorenje Valenje – PSG Handball 30:28
30/3/14: PSG Handball – Gorenje Valenje 34:25
AWANS: PSG HANDBALL

23/3/14: Celje Pivovarna Lasko – SC Flensburg 26:25
29/3/14: SC Flensburg – Celje Pivovarna Lasko 30:27
AWANS: SC FLENSBURG

23/3/14: HC Metalurg Skopje – KIF Kolding Kopenhaga 23:17
30/3/14: KIF Kolding Kopenhaga – HC Metalurg Skopje 26:30
AWANS: HC METALURG SKOPJE

22/3/14: KS VIVE TARGI KIELCE – Rhein Neckar Loewen  32:28 (17:13)
31/3/14: Rhein Neckar Loewen – KS VIVE TARGI KIELCE 27:23 (16:14)
AWANS: RHEIN NECKAR LOEWEN

Pierwsze mecze – 19-23.03.2014
Rewanże – 26-30.03.2014

[tab:1/4]

20/04/14: Rhein Neckar Lowen – FC Barcelona 38:31
26/04/14: FC Barcelona – Rhein Neckar 31;24
AWANS: FC BARCELONA

21/04/14: SC Flensburg – Vardar Skopje 24:22
26/04/14: Vardar – Flensburg 27:25
AWANS: FLENSBURG

19/04/14: Metalurg Skopje – THW Kiel 21:31
27/04/14: THW Kiel – Metalurg 34:26
AWANS: THW KIEL

19/04/14: PSG Handball – MKB Veszprem 26:28
26/04/14: Veszprem – PSG 31:26
AWANS: VESZPREM

[tab:END]

Edycja 2012/13 >>


pubsport.pl
Top