Polsko-węgierski bój o miejsce w historii – finał LM /NA ŻYWO/

Po kapitalnym i dramatycznym półfinale z PSG Handball, przed szczypiornistami Vive Tauronu Kielce ostatni krok w stronę historycznego triumfu w Lidze Mistrzów EHF. W niedzielę o 18:00 w Kolonii ekipa Tałanta Dujszebajewa zagra z węgierskim MKB-MVM Veszprem. Zapraszamy na relację LIVE z tego widowiska, przygotowaną przez Radio Gol PL. 

Półfinały Final 4 w Kolonii dostarczyły wiele emocji – mistrzowie Polski przez większość meczu przegrywali nieznacznie z gwiazdozbiorem z Paryża, ale w końcówce przechylili szalę na swoją korzyść, gwarantując sobie pierwszy w historii udział w finale LM.

Jeszcze bardziej dramatyczny był półfinał z udziałem Węgrów. Veszprem uratował remis z THW Kiel w ostatnich sekundach podstawowego czasu gry, a w dogrywce udowodnił swoją wyższość triumfując 31:27.

Początek wielkiego finału o godzinie 18:00. Zapraszamy na relację:

VIVE TAURON KIECE vs. VESZPREM LIVE:

RadioGol.pl 1 is on Mixlr

fot. Anna Cis


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/