Euro 2012: Grecja – Rosja [zapowiedź]

Dziś zaczyna się ostatnia kolejka fazy grupowej. W grupie A zmierzą reprezentacje Grecji i Rosji. Wszystkie oczy Polaków będą zwrócone na mecz naszych Orłów z Czechami. Ale na Narodowym też zagrają o awans. Mecz o 20.45 w TVP 2.

Ten mecz ma podobną sytuację do spotkania Polaków. Wygrana Greków daje im awans, a remis i wygrana Rosjan to awans Sbornej do ćwierćfinału. Nie jest to mecz o nic, w tym meczu będą emocję. Obie ekipy wiedzą, że stać je na wygraną, choć powszechnie wiadomo, iż to Rosjanie będą faworytami tego pojedynku.  Ten mecz będzie także ważny pod pewnym aspektem. Jeśli Polacy pokonają Czechów, to od wyniku tego spotkania będzie zależeć, czy wyjedziemy z pierwszego miejsca z grupy. Obie drużyny będą grać w swoich najmocniejszych składach. Zapowiada się pewnie ciekawe widowisko, ale kto będzie je oglądał, no może Janek Tomaszewski…


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Bartosz Śliwicki
Uczeń gimnazjum, mieszkaniec Sompolna, fanatyk sportu. Lubi futbol w najwyższym wydaniu, ale nie gardzi biegami i skokami w zimę. Często ślęczy nad tenisem, namiętnie śledzi poczynania Radwańskiej i Janowicza. Pseudo-erudyta, nieokrzesany humanista, ministrant, ironista, leń i naczelny krytyk wszystkiego. Gustujący w refleksyjnych filmach oraz Depeche Mode. Żarliwy entuzjasta reportaży i Jerzego Pilcha.