EURO 2016 na żywo czy w strefie kibica?

Bilety na mecze nadchodzących Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej to dla niektórych spory wydatek, ale emocji podczas oglądania na żywo zmagań polskiej reprezentacji z pewnością niewiele jest w stanie przebić. Inne rozwiązanie to oglądanie transmisji na żywo w tzw. strefach kibica.

Specjalne strefy dla miłośników piłki nożnej

Największymi strefami kibica będą z pewnością te organizowane we Francji. Mają one być kosztowne, chociaż trzeba przy tym zaznaczyć, że spora część wydatków przeznaczona będzie na kwestie związane z zapewnieniem bezpieczeństwa. Oczywiście miejsc, gdzie można obejrzeć mecz wspólnie z innymi kibicami, będzie niemało również w Polsce. Darmowe wejściówki i niesamowita atmosfera panująca podczas tak ważnego wydarzenia sportowego przyciąga tłumy i zapewnia dobrą zabawę.

Osoby, które wolą nieco bardziej kameralne spędzenie tego czasu, mogą zdecydować się na oglądanie meczu w barze, czy hotelu. Te ostatnie również proponują strefę kibica, jednak wejście jest dostępne tylko dla grup zorganizowanych i za odpowiednią opłatą. W zamian oprócz możliwość śledzenia transmisji meczu na żywo, możemy skosztować specjałów ze specjalnie przygotowanego menu, albo wziąć udział w konkursach. Takie rozwiązanie dla niektórych będzie dobrą okazją do spędzenia wieczoru w gronie przyjaciół.

Jak się dostać do Francji?

Oczywiście zdecydowanie bardziej emocjonujące będzie oglądanie meczy na stadionie:

  • Paryżu,
  • Marsylii
  • Nicei,

gdzie będą rozgrywane mecze naszej reprezentacji. Kibice, którzy są szczęśliwymi posiadaczami biletów na te spotkania, powinni jak najszybciej poszukać odpowiednich połączeń lotniczych z Francją. Najprostsze zadanie z pewnością mają osoby wybierające się na mecz w Paryżu – połączeń jest tu najwięcej. Najtrudniej będzie w przypadku Marsylii. Wykupienie biletu lotniczego to niemały wydatek, a jeśli skorzystamy z tanich linii lotniczych, trzeba będzie też postarać się o nocleg, bo zazwyczaj powrót przewidywany jest dopiero po kilku dniach.

Pozostaje więc albo wybrać droższy bilet i ograniczyć w ten sposób koszty hotelowe, albo zdecydować się na tańszy bilet, a czas oczekiwania na samolot powrotny przeznaczyć na zwiedzanie ciekawych zakątków Francji.

Kiedy nie możesz obejrzeć meczu

Obowiązki w pracy niektórym kibicom nie pozwolą na obejrzenie transmisji na żywo. I chociaż zarówno stacje telewizyjne jak i radiowe podczas spotkań reprezentacji Polski uwzględniają w programie relacje na żywo, warto odpowiednio się zabezpieczyć i zadbać, aby informacje o wszelkich zmianach w wynikach meczu były dostępne na bieżąco. W takiej chwili z pomocą oczywiście przychodzi Internet. Rozwiązań jest kilka. Można po prostu regularnie sprawdzać w wyszukiwarce czy wynik się zmienił, można zainstalować specjalną aplikację, która przyda się do śledzenia zmagań również w innych dziedzinach sportowych; a wreszcie można zarejestrować się na stronie bukmachera. W przypadku tego ostatniego można też dokonywać zakładów i wykorzystać specjalne bonusy, jak np. Expekt Kod Promocyjny. Może to być więc dodatkowe źródło emocji podczas EURO 2016.

wpis gościnny

Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/